Draghiciu Dumitru

Colaborare

2 postări în acest subiect de discuţie despre Colaborare

Colaborare

Draghiciu Dumitru

Buna Dragos 

 

Acum vreo 2-3 ani am fost la campingul Vama Cucului pe transfagarasean dinspre Sibiu spre Curtea de Arges. Am ajuns sa-l cunosc pe propietarul campingului si la un pahar de vin a zis ca ar vrea sa se extitnda cu o locatie off langa manastire Albota si pastravaria Albota. Sa construiasca o cabana cu toate cele necesare pentru gatit si mancat si locuri de campare cu WC si electricitate . Am vazut locul si mi-a placut. Accesul se face din drum asfaltat. Omul era interesat de o colaborare ca sa poate da drumul la amenajare teren si constructie. El dorea doar sa inchirieze nu sa aiba personal. Cred ca locul este ideal pentru anumite intalniri (1 Decembrie, revelion, intalnire anuala) Daca crezi ca se poate eu pot lua legatura cu el pentru detalii.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Dragos M

Am mutat acest topic, care era la locatii de campare cu toate ca acest topic nu prezinta o locatie de campare ci imi este adresat mie, ca si un mesaj privat...

 

La urmatoarea intalnire vom tine cont si de aceasta locatie... (o vom supune la vot alaturi de alte locatii), insa poate orcine organiza acolo o intalnire, nu trebuie sa o organizeze neaparat comunitatea ForumRulote.ro...

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.