Caraiman Costel

Beyerland 2039 / 1994

9 postări în acest subiect de discuţie despre Beyerland 2039 / 1994

Beyerland 2039 / 1994

Caraiman Costel

Buna seara la toata lumea !

Ma numeac Costel si am cumparat si eu de trei saptamani o rulota beyerland 2039 inmatriculata in ro., am facut duminica asta prima iesire de la focsani la cazanele Dunarii si am luat si un caietel cu mine sa notez ce e rau la rulota mea. De frumoasa, e frumoasa, nu imi permit mai mult cu trei copii mici si ci rata la banca dar as dori sa ii mai ridic un pic standardul.

Va rog sa ma ajutati daca se poate cu un manual pentru instalatia electrica vreau sa modific priza la masina si la rulota daca e nevoie, vreau neaparat incarcare pe timpul mersului sa pot folosi frigiderul ( cred ca ea a avut sau are caci cu bateria prinsa pe rulota cand cuplez priza la maaina cu 7 pini mi se aprind luminile de ceata ) dar as vrea fir direct mai vreau si lumina de mansarier ( am fost pe apoape sa pup pe cineva cu spatele pe la Sibiu) as vrea si ceata faca se poate .

Am pierdut si traba la baie din prima iesire asa acum caut trapa, nu pot sta cu ciolofan. In rest imi este draga.

Va multumesc daca ati citit pana la sfarsit si multumesc celor care ma vor ajuta, macar cu un sfat.

  • Like 1
  • Upvote 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Adiciordas

:default_bun_venit:Sa aveti parte de ea!!!:cu-rulota:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Eduard

Foarte tare ! :default_big_grin:Rad cu lacrimi de crocodil. Imi pare rau pentru necazul cu trapa, dar esti foarte comic in exprimare. Stai linistit si nu te simti prost, toti am facut greseli la inceput si inca facem. Cea mai buna rulota este cea pe care ti o permiti, asa ca fii fericit ca ai o rulota. Nu este mare diferenta intre o rulota din 90 si una din 2010, amandoua au spatii de dormit, sobe, frigidere, toalete  si trape.  Cu o rulota noua ai parte de mai putine emotii si intradevar miroase mai bine si arata mai bine.  Altfel noi sa fim sanatosi si sa avem timp de iesit. Bafta

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Sa o stapanesti cu drag pe mai departe si fara alte evenimente!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Pentru micile probleme pe care le intampini,   n-ai nevoie de schema electrica...Le rezolvi cu putina indemanare sau poti apela la un electrician auto...:)

S-o stapanesti cu placere si sa va ofere vacante minunate mai departe! :OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ionescu

iar cu trapa ... NU SE LASA TRAPA DESCHISA IN MERS !

Trape gasesti AICI

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.