Alinluca

IESIRE DE 1-5 IUNIE

9 postări în acest subiect de discuţie despre IESIRE DE 1-5 IUNIE

IESIRE DE 1-5 IUNIE

Alinluca

Vremea se pare ca tine cu noi

Marti temperaturi de 30 de grade

Pe unde intentionati sa iesiti,  

poate ne organizam si uite asa ne asociem intr-o mare comunitate cum este si aici pe forum

Noi intentionam sa iesim pe Valea Cerbului insa daca apare altceva atragator nu zicem nu

Asteptam propuneri 

 

 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Marius Negru

Salutare. Eu sunt din Bucuresti si in perioada 01-05 iunie voi merge la Sibiu. Offcamping. Mai exact pe drumul care merge de la Sibiu spre Paltinis, exact inainte sa inceapa serpentinele. Vis-a-vis de vila Briana este o pajiste pe care intra cel putin 10 echipaje. Ziua se poate vizita Sibiul iar seara se incing gratarele. Eu plec pe 01 dimineata pe la 4 si pe la 10 sunt pe platou. Montez cortul si dau drumul la ceaun. Oricine este binevenit. Eu mai merg cu 2 familii care vin cu cortul. Nu vine ursul in zona. Este si parau limpede si rece. Este superb. Mergem acolo de 3 ani si ne place maxim. 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristi Purice
On 2017-5-26 at 22:39, mariusnegru a scris:

Salutare. Eu sunt din Bucuresti si in perioada 01-05 iunie voi merge la Sibiu. Offcamping. Mai exact pe drumul care merge de la Sibiu spre Paltinis, exact inainte sa inceapa serpentinele. Vis-a-vis de vila Briana este o pajiste pe care intra cel putin 10 echipaje. Ziua se poate vizita Sibiul iar seara se incing gratarele. Eu plec pe 01 dimineata pe la 4 si pe la 10 sunt pe platou. Montez cortul si dau drumul la ceaun. Oricine este binevenit. Eu mai merg cu 2 familii care vin cu cortul. Nu vine ursul in zona. Este si parau limpede si rece. Este superb. Mergem acolo de 3 ani si ne place maxim. 

Buna ziua. 

Suna foarte tentant la Paltinis unde ati spus. Si eu vreau sa plec din Ploiesti cu rulota dar nu m-am decis inca unde. As veni si eu cu prietena dar mi-e groaza de DN1 in perioada asta. Singura posibilitate ar fi sa plec fff de dimineata. Trebuie sa vorbesc si cu ea. Ar mai fi o problema. Eu de acasa pot pleca fara prietena dar fara chitara nu am cum :). 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ilie Minea
On 5/26/2017 at 20:55, Alinluca a scris:

Vremea se pare ca tine cu noi

Marti temperaturi de 30 de grade

Pe unde intentionati sa iesiti,  

poate ne organizam si uite asa ne asociem intr-o mare comunitate cum este si aici pe forum

Noi intentionam sa iesim pe Valea Cerbului insa daca apare altceva atragator nu zicem nu

Asteptam propuneri 

 

 

Pe Valea Cerbului este super aglomeratie, ca si la Cheia, mai bine la Paltinis.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alinluca

Asa este, insa avem si copil de 10 ani si poate reusim sa urcam cu telecabina la Babele sa ne si plimbam putin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Valentina
On 26.05.2017 at 20:55, Alinluca a scris:

Vremea se pare ca tine cu noi

Marti temperaturi de 30 de grade

Pe unde intentionati sa iesiti,  

poate ne organizam si uite asa ne asociem intr-o mare comunitate cum este si aici pe forum

Noi intentionam sa iesim pe Valea Cerbului insa daca apare altceva atragator nu zicem nu

Asteptam propuneri 

 

 

Și noi tot pe Valea Cerbului ieșim. ..pe la 17 plecam de acasă. Abia aștept !!!!Îmi venea de aseară sa mă duc sa dorm în rulota!Am înnebunit!Clar!???

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Drum bun si distractie maxima va doresc! :OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alinluca

Dupa un trafic aglomwrat am ajuns

Super!!!@!

20170601_195014.jpg

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alinluca

@Valentina daca vreti sa treceri pe la noi sa bem o bere rece va asteptam, doar na, suntem preteni buni , facem oarte din aceeasi comunitate"FORUM RULOTE"

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Daniel P
      de Daniel P
      Weekendul trecut am profitat de vremea superbă pentru sfarsit de septembrie și am pus-o de o ieșire la Măgureni, in județul Prahova. 
      Prieteni, atmosferă frumoasă, cuminți și voie bună... așa că am ridicat ancora taman luni dimineață. 
      Sănătate maximă și ieșiri frumoase va doresc tuturor! 











    • Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Astăzi 16 octombrie, se implinesc fix 25 de ani de la cununia religioasă care a avut loc pe 16 oct. 1994. Un sfert de secol 
      Motiv pentru care, am hotărât să marcăm evenimentul cum se cuvine, organizând o petrecere la Letca Nouă, ce va dura 4 zile și 4 nopți, alături de rude, colegi si prieteni rulotiști. 
      Va exista si o mică slujbă la biserică sâmbătă la ora 13.00,  ținută în costume naționale, preparate traditionale de sezon gătite la fața locului, ( ciorbe și sarmale la ceaun, pastramă, gratar, mititei ), multă distracție și voie bună. 
      Vremea se anunță superbă, așa că vom da startul mâine seară, joi 17 octombrie, și vom încheia luni .  
      Țineți aproape! 
       
    • Serban Ionut
      de Serban Ionut
      Perioada 15, 16, 17 martie .
      Iesire la munte offcamping sau camping amenajat.
      Cautam participanti.
      Zona Valcea, Brasov, Prahova, Arges.
      Cine cunoaste locatii asteptam sfaturi de campare .
      Hai in numar cat mai mare sa iesim. 
    • Lucian Pop
      de Lucian Pop
      Salutare,
      Mâine dimineața plecam spre mare eu si prietena. Nu avem un plan exact pentru locatie, planuim sa cautam pe drum. Aveti vreo sugestie? 
    • Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Va propun sa respectam traditia si sa organizam o intalnire care sa marcheze deschiderea sezonului rulotistic 2018, pe platoul situat la intrarea in statiunea Cheia din judetul Prahova, asa cum am facut anul trecut ...
      Vedeti detalii in topicul de mai jos...
       
       
      Motivele alegerii locatiei sunt aceleasi:
      - acces usor la locul de campare in caz de vreme nefavorabila;
      - locatia libera in aceasta perioada, stiindu-se faptul ca din primavara pana- n toamna este full de rulote si corturi si nu se mai pot organiza intalniri de 15 - 20 echipaje;
      - si cel mai important, poienile pline de ghiocei si flori de primavara care trebuiesc admirate, nu? 
      Sa simtim ca a venit primavara...
      Va multumesc, sper sa ne strangem cat mai multe echipaje si vremea sa fie de partea nostra...ca de restul ne ocupam noi 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.