Cristian Nitu

Va salut dragi colegi !!

18 postări în acest subiect de discuţie despre Va salut dragi colegi !!

Va salut dragi colegi !!

Cristian Nitu

Sunt bucuros ca sunt membru acestei comunitati . Felicitari celor care a creeat acest forum.

Va doresc o vara placuta , plina de "ïesiri"!!

Ne vedem la Vama Veche :) !

  • Upvote 4

Distribuie această postare


Link către postare

Adiciordas

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Doru A.

:default_bun_venit: @cris68!

Distribuie această postare


Link către postare
Ilie Minea

Bun venit alaturi de noi.

Distribuie această postare


Link către postare
BogdanP

Bine ai venit!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Catalin Ionescu

:default_bun_venit::noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Dan

Bun venit, multumim la fel de urari! Completeaza datele de la profil si trece un nume real, conform regulamentului.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Radu Ghita

Salutare :noroc: si bine ai venit pe forum!

Te rog sa schimbi cris68 cu  numele tau real - Nitu Cristian. Si sa completezi celelalte date in profil!

Distribuie această postare


Link către postare
Radu B

Bun venit ! :noroc:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Levi N

Distribuie această postare


Link către postare
Gabriel.Gabriela

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

:default_bun_venit:

Bun venit alaturi de noi!

:noroc:

 

P.S. multumesc pentru felicitari!

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

:default_bun_venit:   :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Emil Vinteler

:default_bun_venit: iti ureaza intreaga familie, cu catel( Happy) cu tot. Cu siguranta ne vedem in Vama, @Cristian Nitu! Te invitam si in alte locuri!Sper ca anul acesta o sa-ti inchizi mai bine cortul, ca sa nu mai intre fiara noastra blanoasa sa-ti fure  cutiile!:cu-rulota::default_sun33:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Manole Marius

:default_bun_venit::noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Popa

Salutare si bun venit!

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Salutare @Cristian Nitu si bun venit alaturi de noi, in aceasta comunitate! :noroc:

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Conţinut similar

    • Dragos I
      de Dragos I
      Buna ziua! Are cineva vreo recomandare sau un numar de telefon al cuiva pentru parcarea unei rulote (contra cost) in zona Mangalia, Limanu, 2 Mai, Vama Veche etc intr-o curte mai mare undeva,  pentru vreo 3-4 saptamani pana data viitoare cand merg din nou pe litoral?  Multumesc!
    • Daniela Bucur
      de Daniela Bucur
       
      Buna ziua,
      Am fost prezentati pe acest forum  in august de catre un client de-ai nostri, domnul Cristi Dimian,   membru al acestui forum, dar voi face si eu o prezentare a campingului Cortina Gate, ca gazda.
      Cortina Gate  Vama Veche este un camping nou, deschis in iulie 2021, camping  pentru rulote si autorulote,  dotat cu toate facilitatile necesare: electricitate contorizata individual, grupuri sanitare proprii dotate cu duș, wc si chiuveta, bucatarie, spalator rufe, spalator de fructe/ legume, spalator vase, gratar, spatiu de joaca pentru copii, deversare ape gri, completare cu apa tanc, golire wc.
      Campingul Cortina Gate Vama Veche este deschis NON STOP.
      Toate facilitatile de care aiveti nevoie pentru a calatori cu rulota raman functionale tot anul la Cortina Gate Vama Veche.
      Din octombrie pana in aprilie, oferim serviciu de iernare pentru rulote, autorulote si barci, la tariful de 200lei/luna, detalii pe site-ul campingului: www.cortinagate.ro
      De asemenea informatii gasiti si pe pagina noastra de Facebook sau pe contul de instagram ssau Youtube
      Ne gasiti pe DN39, la iesirea din Vama Veche spre Bulgaria, pe stanga..
      Va atassez cateva poze pentru edificare, dar cel mai bine este sa ne vizitati pentru a va face o opinie cat mai corecta despre campingul nostru.
      Daca aveti neclaritati, ma puteti contacta.
      Multumesc!
      O zi frumoasa,  
      Daniela Bucur
      0723226045 
       

















    • Cristi DIMIAN
      de Cristi DIMIAN
      Salutare,
       
      Weekend-ul ce tocmai s-a terminat am fost intr-o locatie noua in Vama Veche.
       
      Locatie linistita la iesirea din Vama pe partea stanga. De pe faleza pana in camping este un drum de 10 minute. Personalul deosebit de amabil si foarte saritor, ne-au ajutat sa amplasam si sa racordam rulota la utilitati, ne-au adus imediat un cos de gunoi si ne-au descris faciliatile de care putem beneficia in cadrul camping-ului.
       
      Toate locurile de campare sunt umbrite.
       
      Am fost placut surprinsi cand am primit cheia de la un grup sanitar(WC+dus) exclusiv al nostru apoi ne-am dat seama ca fiecare parcela are corespondenta o asemenea facilitate.
      Exista un mic butic la intrare unde puteti gasi apa, bere, chips-uri etc, de asemenea sezlonguri gratar, spalator de vase, si o zona cu mese si scaune.
       
      Detalii despre preturi si rezervari gasiti aici.


    • Mihai Pencea
      de Mihai Pencea
      Părinții mei ne-au inspirat de mult un vis in care era vorba de o rulota. Au trecut anii, si eu si fratele meu avem copii si familiile noastre. Am fost crescuți si educați sa credem in familie si sa ne iubim soțiile și copii si NICIODATA sa nu renunțăm la visele noastre. De data aceasta ei au fost finanțatorii acestui vis (asa cum au mai finanțat si alte vise ale noastre, si asa cum si noi vom finanța visele copiilor nostri) si au achiziționat rulota Fendt Joker (nu stiu ce număr ca inca învățam despre rulote) din 1996 cu 4 locuri de dormit si 2 zone. Rulota a fost la o familie din Cluj timp de 7 ani. Aceștia au avut grijă de rulota asa cum nimeni nu putea sa o faca mai bine. I-au adus toate îmbunătățirile necesare si au fost foarte amabili, si cand zic foarte amabili, chiar am rămas plăcut surprins să cunosc astfel de oameni (in topicul unde am anunțat că vrem sa cumpărăm rulota, am detaliat mai mult procesul) si ne-au facut toata inițierea necesară pentru a merge în siguranță și cu plăcere in orice vacanță. 
      Din 30 mai vom începe prima aventură pe 6 roti si va fi la noi in tara, pe la mare, pe la munte si sa vedem ce se mai ivește. Suntem amatori de natură si cort, dar pot sa zic ca de abia acum suntem liberi in natura in cel mai bun confort. 
      Sa auzim de bine si cu siguranta o sa va bazai mult si bine pana le învăț pe toate in alte rulotismului:)). Ma bucur ca am dat aici doar peste oameni faini si cred ca daca fiecare dintre noi vom inspira generațiile următoare si pe cei din jur, vom avea tot mai multi oameni faini in frumoasa noastră țară. 
      Vânt din spate si cum zice Florin Piersic, "va doresc vouă tot ce îmi doresc si mie, dar inzecit"



    • Cristian Nitu
      de Cristian Nitu
      Buna dimineata ! 
       
      In atentia celor care vor sa campeze la Vama Veche. Acum 2-3 zile s-au spart cateva rulote care au fost parcate linga "Pescarie", in timpul zilei !!!! Inca odata va avertizez. NU lasati lucruri de valoare in rulote sau chiar si in corturi.
       
      Va doresc o vara placuta in continuare !
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.