Marinescu Ion

Oferte produse/accesorii pentru rulotiști

375 postări în acest subiect de discuţie despre Oferte produse/accesorii pentru rulotiști

Oferte produse/accesorii pentru rulotiști

Sorin  Leitoiu

@Radu B. multumim de informatie , detector de fum o sa cumpar  cel putin 2 unul rulota , unul pentru casa.

Camera de supraveghere am de 25 de ani si merge perfect si acumbiggrin:lovitincap:.

Iar powerbank am 5 modele  diferite  care  incarca binisor, telefonul  cand ma duc la :fishing: 

Inca o data multumim de informatie.hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Adrian N.

Powerbank ul la 10000 la banii aia merita bine de tot, tineti cont ca in conditii de semnal slab se descarca bateria vazand cu ochii, multumim pentru atentionare.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ionescu

N-am fost atent la pret, are oarecum legatura cu rulotele: am vazut alaltaieri la Lidl niste casute pentru pasarele in forma de rulota :)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Pentru cei care vor becuri pe led cu fasung E 27, dar la 12v, găsiți acum pe netdeal.ro la super-prețuri., .superok 

12v 5W - 10 lei

12v 7W - 13 lei

12v 9W - 15 lei

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin  Leitoiu

Azi in oferta Lidl am cumparat o aplica led , cu 3 spoturi ..si ...ce este mai important este cu 6 baterii AAA.

De la Dedeman am achizitionat acesta lanterna magnetica cu led , care va spun ca face toti banii.

Ambele produse 30 ron fiecare

20160308_163458.jpg

20160308_163504.jpg

20160308_162028.jpg

20160308_161447.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Salutare @Sorin Leitoiu, cati watti au spoturile?
Cum are dispozitivul de prindere? 
Multumesc mult.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin  Leitoiu

@Cornel Mihailescudispozitivul de prindere arata cam asa...placa neagra se scoate, se prinde in suruburi unde ai nevoie  dupa care se pune lampa peste ea si culiseaza intr-o parte  .Puterea scrie pe cutie dar a ramas la garaj din pacate, pe lampa nu scrie.

20160308_175027.jpg

20160308_175037.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Perfect, e usor de prins.superok
Multumesc mult. hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ilie Minea

Ieri, 19-03-16, am fost pe la noul Kaufland de langa podul Basarab si aveau la vanzare un redresor auto la pretul de 69, 99lei. Cei interesati, pot da o fuga sa-l cumpere. Imi cer scuze, ca nu am retinut ceva specificatii.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

Stimati Colegi,

Pentru cine intereseaza un televizor decent pentru un pret decent:

PS: Metro Ploiesti

IMG-20160328-WA0000_s.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

PS2: este alimentat la 12Vdc!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Costica V.

Aviz ptr. cei interesati : din 04 aprilie la Lidl se gasesc la vanzare:
      -sezlong pliabil din aluminiu (spatar reglabil) la 249 lei
      -scaun pliabil din aluminiu (spatar reglabil) la 179 le
 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mircea

La Jisk au aparut gratare cu 50 lei. Nu stiu cat sunt de bune. Cine este interesat poate merge in magazin sa le vada.hi
Grătar RAVN

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ionescu

Am luat si eu unul similar, Landman. N-am reusit niciodata sa-l fac sa functioneze cu capacul pus, cum il pun, se sting carbunii. Altminteri, mi se pare foarte practic ptr. rulota.

Modificat de Radu Ionescu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Multumim @mirceahi
Mi se pare destul de ok acel gratar.superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin  Leitoiu

Multumim ! Gratarul e destul de ok...si la acest pret, ce pretentii mari sa ai.:D

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Salutare hiAm gasit aici in Spania ( Lerida ) un frigider de vanzare cu compresor de 84 de l si congelator de 7 l. Are dimensiuni : 84/48/44 cm si un consum de numai 35 w. Garantie de 2 ani si la compresor ( Danfoss ) are 4 ani garantie.Partea prosta sa zic asa este ca, functioneaza numai la 12 si 24 v. Pretul este de 450 euro direct de la fabricant. Mai are si alte dimensiuni unul mai mic 46 l/ 32 w,   50/45/45 cm =420 euro si altul mai mare de 98 l / 45w, de 84, 7 / 49, 4 /49, 4 cm=480 euro.http://www.milanuncios.com/frigorificos/nevera-de-bajo-consumo-84-litros-a-189357449.htm
Daca sant doritori eu ma ofer sa- cumpar si sa-l trimit in Romania  ( gratis si de placere ) superok

ScreenHunter_98 Apr. 22 12.01.jpg

ScreenHunter_99 Apr. 22 12.02.jpg

Modificat de Cornel Mihailescu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihnea Stoenescu

Eu zic ca partea buna este ca functioneaza la 12 si 24v CC. Arata bine.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Ma cam tenteaza sa-mi achizitionez unul in detrimentul unei lazi frigorifice cu compresor.:ascratch:
Mai ales ma incanta capacitatea acestuia.
Ca si pret sant cam egale sa zic asa.
Astept si eu pareri de la colegii mai experimentati.
Cu multumiri si stima Cornelhi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Are dreptate @Mihnea Stoenescu, partea buna e ca functioneaza pe 12V, partea proasta e pretul cam ma piperat dupa parerea mea...tamp

Si trebuie sa-i gasesti si locul potrivit sa-l asezi in rulota, va trebui sa renunti la un dulap, ceva...:ascratch:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin  Leitoiu

@Cornel Mihailescu pentru rulota si mie mi se pare pretul cam mare.

Eu am luat FRIGIDER pentru rulota cu 300 ron , cu mentiunea ca merge numai pe 220v

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Multumesc pentru raspunsuri dragi colegi.hi
Raman in stand-by.:ascratch:
Poate la urmatoarea rulota ce va fi sigur mai mare.superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Rulota AAA

La dedeman Palady. Bucuresti.. poate intereseaza

1461571096418.jpg

1461571107252.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Laurentiu Simion
      de Laurentiu Simion
      Salut,
      Suntem o firma din Brasov specializata in producita de campere/autorulote/food truckuri si alte proiecte legate de platforme vehiculare.
      Am obtinut o finantare pe fonduri europene si ne concentram pe dezvoltarea de servicii si produse pentru campere/rulote/autorulote.
      Avem un CNC in 3 axe si scule de prelucrare lemn si echipamente de prelucrat metal. Oferim servicii de proiectare 3D interioare, mobilier, containere de expeditie, food trucuri, rulote tip teardrop.
      Ne gasiti pe facebook : https://www.facebook.com/sfinxcamper/ sau pe site https://sfinx3c.eu/.
       
      Pentru diverse proiecte sau colaborari ma puteti contacta direct : laurentiu.simion@sfinx3c.3u sau la telefon 0726233510.
       
      Vrem sa construim lucruri in Romania cu romani si sa dezvoltam piata de rulote/campere/autorulote prin serviciile si produsele oferite de catre noi. Ne dorim sa construim nu sa importam lucruri.
       
      Multumesc!






















































    • NRLaurentiu
      de NRLaurentiu
      Salutare!
       
      A inceput deja expozitia cu articole pentru vacante - CMT Stuttgart 2019 in perioada 12-20 ianuarie a.c.
      Un clip de trecere in revista a noutatilor, gasiti aici.
      Pagina oficiala, aici.
       
      Momeala:

    • Cosmin S
      de Cosmin S
      Vând Canon Eos -M foarte puțin folosită.
      Nu am mai scos-o din borsetă, de mai bine de un an de zile. Din momentul în care am achiziționat-o, probabil am folosit-o câteva luni aleatoriu, cât să fac teste și să o învăț cât de cât, după care, am luat primul smartphone cu o camera acceptabilă și am ajuns să car degeaba după mine, Canon-ul. 
      Are 3 baterii, plus adaptări pentru a fi utilizată cu baterii LiFe (includ și o astfel de baterie). Cu o astfel de baterie, filmați zile întregi, fără grija reîncărcării.
      Are adaptor pentru a utiliza orice obiectiv Canon.
      Include diverse obiective, printre care și un teleobiectiv Tamron 30-700 vcd cu filtru. 
      Microfon extern cu rază scurta/lungă
      Adaptor pentru alimentarea la rețeaua electrică
      Diverse alte chestii ce nu îmi vin acum în minte.
       
      Prețul se discută, în funcție de pachetul achiziționat (cu sau fără obiective).
    • Angel
      de Angel
      Buna tuturor.
      Rog colegii mai vechi in domeniu sau mai experimentati sa imi spuna si mie daca se pot gasi in Romania piese de schimb sau accesorii pentru rulote? Avem vreun magazin fizic , sau online de unde fiecare sa poata comanda ce ii trebuie pt a-si repara rulota?
      Eu personal as vrea sa schimb trapa si doua aerisitopare ( cred ca asa se cheama ) din tavanul rulotei. Am intrebat de unde am luat rulota din Italia pe un ”meserias ” care se ocupa cu reparatii rulote si camper de o trapa si de un aerisitor si mi-a dat niste preturi astronomice pentru niste piese de plastic,  practic niste bucati de plastic...ca ulterior aflând din intamplare cum le numesc in italiana si dand o cautare pe Google sa constat ca un aerisitor costa de 6-7 ori mai putin decat imi ceruse ...asta ca sa vedeti ce excroci mai sunt printre noi...
      As fi comandat pe net insa insa au niste preturi strigatoare la cer la curierat , fata de preturile cu care suntem obisnuiti  la curierii din tara.... Incerc sa gasesc si eu piesele astea la un pret decent si astept orice sugestie din partea voastra si eventual preturi la care ati cumparat cei care ati mai schimbat....
      Ah , era sa uit : de asemenea imi trebuie si doua sticle de la luminile de pozitie din fata , o sticla de la lumina de gabarit din lateral spate....
      E vorba de o rulota Burstner Holliday din ”90.  Atasez si niste poze pentru a se intelege mai bine despre ce vorbesc.
      Va multumesc anticipat pt amabilitatea de a raspunde.







    • Viorel C.
      de Viorel C.
      De ceva vreme doream sa deschid acest topic, in dorinta de a ajuta doar pe cei care sunt inregistrati in acest forum.
      Deoarece fac deplasari in Olanda, iar in aceasta comunitate sunt tot mai multi dintre cei care doresc sa achizitioneze cateva piese sau accesorii pentru rulota, adaug site-ul magazinului de unde mai cumpar mereu cate ceva si rog sa apelati in situatia ca exista ceva ce va este de trebuinta.
      Nu doresc comisioane sau mai stiu eu ce, la lucruri ce sunt de mici dimensiuni si bineinteles usoare.
      In situatia ca se doreste ceva greu sau voluminos, putem discuta detaliile la telefon, dar sa aiba fiecare incredere ca nu doresc sa insel sau sa mint pe careva.
      Adresa site-ului pe care va invit sa o accesati este Obelink, iar daca intampinati probleme in aflarea datelor unui obiect, va stau la dispozitie cu sfaturi sau informatii.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.