Draghiciu Dumitru

Constantin si Elena cu salcami in floare

20 postări în acest subiect de discuţie despre Constantin si Elena cu salcami in floare

Constantin si Elena cu salcami in floare

Draghiciu Dumitru

Buna seara

 

Va invit sa sarbatorim Constantin si Elena cu salcami in floare la Gura Dobrogei. Eu voi fi la locatie incepand cu Vineri 19.05.2017 incepand cu ora 14.00.

 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Liviu Oprea

Buna dimineata, vremea se pare ca e foarte buna saptamana viitoare (20-22 grade):cu-rulota: deci venim si noi.Sa ne vedem sanatosi.

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Distractie frumoasa! 

O sa fie foarte frumos!

Asa de incarcati sunt salcamii de floare anul asta ca de mult nu i-am mai vazut asa...! Nu mai spun de mireasma.....!!:OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
StefanCornel Gabor

Salut! Daca e vorba de o iesire la Gura Dobrogei. atunci eu n-am cum sa lipsesc:default_big_grin: Ne vedem acolo sa udam si noua rulota :cu-rulota:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
ION BOGDAN MINEL

Bună seara! Mă puteți ajuta și pe mine cu mai multe detalii cu privire la locație ?! Și binenteles dacă mă primiți și pe mine?

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Buna seara esti bine venit. Daca vii de la Galati trebuie sa-mi spui traseul ca sa iti dau detalii.Poti sa ma suni la 0721930633

 

 

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
ION BOGDAN MINEL

Multumesc! Maîne o sa va deranjez cu un telefon. Seara buna!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
ION BOGDAN MINEL

Multumesc pentru tot efortul depus dar se pare ca lucrez și sâmbătă și nu mai am cum sa ajung.Data viitoare sigur vin și trebuie sa fac o cinste?Sa aveți parte se vreme frumoasa!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihnea Stoenescu

Sunt foarte tentat de propunerea voastra. In speranta ca ma acceptati, as subscrie si eu.

Toate cele bune doresc tuturor !

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Va asteptam si santeti bine venit. Pe unde veniti ca sa va spun traseul si cand veniti-

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru
acum o oră, Mihnea Stoenescu a scris:

Sunt foarte tentat de propunerea voastra. In speranta ca ma acceptati, as subscrie si eu.

Toate cele bune doresc tuturor !

Traseul tau este pe autostrada pana la Cernavoda apoi Cernavoda la Medgidia la Mihail Kogalniceanu si Targusor. Pana la Targusor treci de 3 ori calea ferata iar la intrare in Targusor este o cale ferata pe care nu o treci si faci dreapta spre Gura Dobragei si Manastirea Dionisie cel Mic. Mai ai 4 km de drum pietruit si cand incepi sa cobori o panta in dreapta ne vezi pe noi dar cand intri pe drumul pietruit ma suni la 0721930633

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihnea Stoenescu

Multumesc mult pentru tot !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
George B

Din linkul de mai sus acestea sunt coordonatele GPS: 44.4677880, 28.4807740

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru
în urmă cu 4 ore, Mihnea Stoenescu a scris:

Multumesc mult pentru tot !

Asta inseamna ca veniti ca nu m-am lamürit. Si cand veniti Vineri sau Sambata.Daca aveti televizor la rulota si ce satelit,  spuneti ca sa stiu ce loc va dau.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihnea Stoenescu

Sigur ca vin. Vineri 19.05. Am TV Freesat pe sat Eutelsat 16 grd long. est.

Multumesc !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
StefanCornel Gabor

Salut! A fost o iesire frumosa alaturi de colegii rulotisti si ne-am simtit foarte bine dupa cum se vede si in poze :perfect:

IMG-20170526-WA0005.jpg.8d5ad162ea357dcac5cc218d9bf138ec.jpg pIMG-20170526-WA0004.jpg.53d6d64f43a7dcab771105d9385990dd.jpgIMG-20170526-WA0002.jpg.2fd34d474027c9b9941d26de049dda49.jpgIMG-20170526-WA0001.jpg.425622e3c3e364332bb277cef38a5e6b.jpgIMG-20170524-WA0010.jpg.dc3a72b6914124761a9c0a9b650843d8.jpgIMG-20170524-WA0007.jpg.21cdaf6d7efea8f5d1d86555eebb84a2.jpgIMG-20170526-WA0000.jpg.9a2eaf8ce4bfaa37c98e12c7dc9b1ea1.jpgIMG-20170526-WA0006.jpg.dbaeefba1ea6f894217407ce6db558a7.jpg

 

  • Upvote 12

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Bravo Cornel! :bravo:

Felicitari pentru ieseala si multumim de poze! :OK:

Pe nea Mitica nu-l vad p-acolo...a stat cuminte in cort? :default_big_grin:

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

Salutari Cornel!:noroc:

Fotografiile dovedesc ca ati avut parte de distractie pe cinste! :bravo:

Cat mai multe iesiri frumoase!

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihnea Stoenescu

Intrucat abia acum am ajuns acasa (venind de la Eforie - locatie cu care am prelungit sederea in incantatoarea Dobroge), tin sa aduc sincere si calduroase multumiri organizatorului iesirii la Gura Dobrogei, @Draghiciu Dumitru (mai mult decat agreabilul si altruistul "nea Mitica"). Bineinteles ca reusita petrecerii in mirifica locatie nu ar fi fost posibila fara participarea colegului @StefanCornel Gabor, a lui Liviu (zis si Victor Ponta), familiile si invitatii participantilor. M-am simtit extraordinar si va multumesc tuturor pentru clipele minunate petrecute impreuna !

Pe curand !

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Draghiciu Dumitru
      de Draghiciu Dumitru
      Buna ziua 
       
      Am fost contactat de mai multe persoane care nu au fost la Gura Dobrogei de 1 Decembrie si sunt interesati de Revelion la Gura Dobrogei.
      Pentru cei interesati din judetul Constanta si judetele limitrofe in functie de starea vremii dorim organizarea revelionului la Gura Dobrogei in perioada 28.12.2018- 02.01.2019.
      Am primit informatia ca sunt deja 4 echipaje care doresc.
      Eu nu pot sa vin la aceasta intalnire dar m-au rugat pe mine sa postez si toti cei care doresc sa vina sa exprime dorinta in scris.
      Va rog sa lasati nr. de telefon pentru contact.
    • Draghiciu Dumitru
      de Draghiciu Dumitru
      Buna ziua.
      Pentru cei din Constanta si judetele limitrofe  care din diferite motive nu pot ajunge la Intalnirea Nationala, va invit in weekendul 28-30 septembrie la Gura Dobrogei.
      Vremea se anunta frumoasa.
       
       

    • Gabriel.Gabriela
      de Gabriel.Gabriela
      Inainte de trecerea de cale ferata de la intrarea in satul Targusor (soseaua spre Cheile Dobrogei), se face la dreapta pe un drum de tara . Un drum rau de cca. 1/2 ore.
      Nu ne-a intrebat nimeni de "sanatate" , iar pentru cei care vor sa faca si ceva urcus pe jos, sunt cateva pesteri in jur care pot fi vizitate cu ceva echipament adecvat.




    • Draghiciu Dumitru
      de Draghiciu Dumitru
      Buna ziua
       
      Ma adresez rulotistilor constanteni cu invitatia de a participa de Sarbatorile Pascale cu rulota la Gura Dobrogei. Pana acum si-au anuntat participare 4 echipaje. Eu si Cornel Gabor vom fi in locatie de joi ora 15.00.
      Pentru ca acolo nu se gasesc lemne de foc recomand celor care vin sa aduca lemne de foc sau de gratar.
       
      Tel. 0721930633
    • Draghiciu Dumitru
      de Draghiciu Dumitru
      Buna ziua
      Pentru ca se anunta in weekend foarte frumos, propun rulotistilor Constanteni o iesire la Gura Dobrogei.
      Ma adresez celor care pot veni cu rulotele, cat si celor care pot veni numai pentru in gratar sambata sau duminica. Unul din subiectele de discutie la organizarea de Paste de 1 Mai.
      Sper ca sa dati curs invitatiei mele in numar cat mai mare.
      Eu voi fi la locatie de vineri ora 15.00.
      Va multumesc anticipat!
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.