Viorel C.

Discutii online

28.877 postări în acest subiect de discuţie despre Discutii online

Discutii online

Stefan Adam

Bună dimineața ! :coffee:

Să aveți o duminică frumoasă !

  • Like 6

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Manole Marius

Bună dimineața! :salutari:

  • Like 5

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai-Arad

Buna dimineata,  :salutari:

 

:default_109: mama-mia, "activitate" frate p'aici! 

Brecking News... :default_doh: 

  • Like 7

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Buna dimineata:coffee: O zi de duminica binecuvantata va doresc.:salutare!:

  • Like 4
  • Downvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionel Uruc

:salutari:   :noroc:

  • Like 5

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
George B
în urmă cu 5 ore, Radu Ghita a scris:

Buna dimineata!

Pentru ca, in aproximativ 2 ore, ma voi asterne la drum catre Valea Cerbului si nu voi mai avea posibilitatea sa postez aici, va urez inca de pe acum sa aveti parte de distractie, bucurie si sanatate alaturi de familie si de prietenii cu care ati ales sa petreceti Revelionul!

Fie ca anul viitor sa vina cu mai putine griji, cu bunastare, cu iubire, intelegere si intelepciune!

La multi ani, dragi colegi rulotisti!

 

Este ffff aglomerat. Noi am trecut si am ajuns in Plai. 

 

Sa aveti drum bun! 

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Dan

Duminica placuta si drum bun calatorilor! :salutare!:

  • Like 4
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Buna seara tuturor. :salutare!:

  • Like 1
  • Downvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Seara bună prieteni :rulotisti:  și bine v-am regăsit! :salutare!:

Am petrecut vineri noaptea la Vâlcea de Sf. Stefan, aseară la Letca Nouă și acum din nou acasă. 

Văd că a fost ceva activitate p-aici cât am lipsit...:nedecis:

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adam Adrian

Și culmea...Azi totul era ok. Parcă nu se întâmplase nimic. Mie niciodată nu mi-au plăcut "șefii".Nu credeam că și pe acest forum există dorința asta de a avea putere(de a șterge mesajele care nu îți convin, de a soma de a sancționa, etc:masuri de dictatori). Stiu că o să fie șters și acest mesaj(sau o sa fiu sancționat) că m-am pus cu partidul. Dar mai mult de atât nu au ce sa- mi facă, poate să-mi....

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel Schuster
în urmă cu 21 ore, Eugen David a scris:

Scuze și @Fejer Antal!

Un altul foarte rar, acum că si-a terminat lucrarea la "camper" chiar nu l-am mai văzut, un altul de la Bv a postat acum si încâ multe exemple...!

 

@Eugen David

Un altul, asa cum ai scris mai sus, intra zilnic pe forum, chiar daca nu scrie in vreun topic. Nu stiu de ce iti plac rautatile, vad ca fiecare postare a ta taxeaza pe cineva, imi da impresia ca te “hranesti” cu rautati. Nu sunt eu cel care sa te judece, continua in acest mod si colegii se vor lamuri  singuri. 

Am terminat lucrarea la campervan, cat de curand voi posta fotografia  cu CIV-ul dupa omologare si se va inchide cercul. Cred ca topicul meu a ajutat, ca informatie pentru tine sunt cel putin doi colegi cu care am corespondat intens, am primit si vizite pentru vizionarea lucrarii si ii voi ajuta in continuare cu sfaturi pana isi vor termina conversiile. Nu am vrut sa ascund nicio informatie tocmai pentru a netezi calea altor colegi. 

Cam atat despre acest subiect, nu vreau sa-mi stric buna dispozitie de Sarbatori. Sunt putin mahnit, dar atat...

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P
acum o oră, Adam Adrian a scris:

 Dar mai mult de atât nu au ce sa- mi facă, poate să-mi....

 

@Adam Adrian, n-am înțeles...care ar fi problema ta?

Și ce-ai vrut să spui cu " poate să-mi" ...? 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin
acum o oră, Adam Adrian a scris:

Și culmea...Azi totul era ok.

Ce vrei sa facem Adrian sa ne certam zilnic? Nici eu nu am inteles exact ce problema are @George B cu mine, din cate imi aduc aminte nu am interactionat niciodata, dar lucrurile astea vor trece si sunt sigur ca atunci cand o sa ne întâlnim o sa ciocnim un pahar.

Eu nu cred ca nu am gresit nimanui in aceasta comunitate si nici in alta :salutare!:

O sa inchei aceste discutii care nu duc nicaieri :)

O seara placuta :rulotisti: !

  • Like 5
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Am fost puțin ocupat două zile, dar asta nu inseamnă  că nu am citit ultimele postări si nu m-am pus la curent cu ce s-a discutat între timp.

E cineva care crede că poate face mai mult decât mine sau oricare dintre cei din echipa administrativă pentru acest forum?

In secunda 2 mă dau la o parte și îi dau posibilitatea să se apuce de treabă. 

Desigur că e mai comod si foarte confortabil să stai pe margine și să "chibițești",  dacât să-ți sacrifici din timpul personal asumându-ți această responsabilitate si să pui osul la treabă. E mult mai ușor așa, decât să-ți bați capul cu unul sau cu altul si să te enervezi, să incerci să multumesti pe toată lumea si să menții un climat liniștit in această comunitate de peste 4000 membri + vizitatori.

Dacă nu, să se abtină de la a băga bătul prin gard ori să-și găsească un alt loc in care să se manifeste cum doresc. Pentru că trăim intr-o țara liberă și nu suntem obligați să ne suportăm unii altora fițele.

Și cu asta consider acest subiect încheiat și hai să ne ocupăm de lucruri mai plăcute și să ne vedem de sărbători ! :salutare!:

 

 

 

  • Like 10

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin  Leitoiu

Ca bine zici @Daniel P . !   Respect :salutare!:temerarilor de pe Valea Cerbului :salutare!:Sa aveti un sfarsit de an minunat :OK:si distractie maxima !

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

:neatza!: oameni buni și o săptămână minunată! :salutare!:

:coffee:

  • Like 6

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan Adam

Bună dimineața ! :coffee:

O zi minunată să aveți !

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Buna dimineata :coffee:O zi excelenta va doresc.:salutare!:

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

Desi am intrat in ultimele zile cam zilnic pe forum, dar asa in treacat ca nu prea stau bine cu semnalul aici unde sunt, nu am vazut aceste “postari” contradictorii intre cativa membrii si moderatori, care sincer m-au suprins...

Cei “cativa membrii” care va tot plangeti ca vi se sterg postarile imi puteti da exemple concrete de o postare serioasa, la subiect,  in regula si fara greseli care a fost stearsa de un moderator asa doar ca “a vrut el” ? Eu nu am vazut sa se stearga o postare normala pe acest forum, sau ma rog daca eu am omis, chiar va rog sa-mi dati mesaj privat, cu acea postare sa vad si eu ca un moderator sterge asa ca vrea el sau ca are ceva cu un membru (insa va asigur ca toti moderatorii fac moderare spre binele forumului si VOLUNTAR nu cu rele intentii), cum spunea cineva mai sus, daca vreunul din membrii crede ca face treaba mai buna decat un alt moderator este liber sa-si exprime dorinta de a fi moderator...

In alta ordine de idei vad ca sunt cativa “membrii” care se “hranesc” cu cearta, va rog sa incetati cu aceste manifestari ca va banez eu personal si mergeti pe alte forumuri unde va accepta astfel de comportament, (a spus un membru mai sus,  ca pe vremea “lui Viorel” nu se intampla asta, da,  nu se stergeau atatea postari pentru ca membrii erau “cuminti”, daca vreunul posta ce nu trebuie sau se “lua” de un moderator imediat era sanctionat...)

De cand forumul este in posesia mea nu am vrut sa fiu atat de restrictiv cum a fost forumul inainte insa daca situatia o cere nu am ce face...recurg la banari...

Inca odata va rog pe cei care cautati cearta si va plac aceste postari sa va schimbati comportamentul daca mai doriti sa fiti membrii pe acest forum !

In incheiere va doresc un an nou cat mai bun, cu impliniri si multa sanatate ! :salutare!:

  • Like 8

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Ín drum spre Valea Cerbului aglomerat rau.:default_doh:

IMG_20191230_142319.jpg

  • Like 8

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

Buna seara :rulotisti: !

  • Like 5

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mircea

:salutari:Sa aveti o seara excelenta si o noapte linistita!:OK:

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

:neatza!: prieteni :rulotisti: !:salutare!:

 

  • Like 7

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.