Ilie Minea

INSTANT CALORE 7L

10 postări în acest subiect de discuţie despre INSTANT CALORE 7L

INSTANT CALORE 7L

Ilie Minea

Cumpar un instant pe gaz  Calore 7l. Un magazin unde se gaseste va rog.Tel.0745065485 sau pe forum.Multumesc.

Cu stima, Ilie.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Cornel Mihailescu

Vezi aici. :nedecis:

ScreenHunter_320 Apr. 10 22.58.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu B

Momentan, in Valea Cascadelor nu mai exista Calore de 7 l. (Nu mai exista in stocul importatorului). Au la promotie Calore de 11 l, la pretul de 510 lei. Singurul loc unde mai gasesti de 7 l, este in Leroy Merlin la 450 lei. Succes.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ilie Minea

Radu, cand ai vazut instantul la Leroy?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu B

Pe 6 aprilie. Cele mai multe le are in Leroy Bragadiru, undeva la 10 parca. Si eu am comandat la Nidax.Aparea ca are in stoc insa,  a 2-a zi de dimineata, m-a sunat de acolo si mi-au spus ca nu mai au nici ei, nici importatorul.

Am sunat la Leroy, au spus ca au, si fuga la cumparaturi :default_big_grin:. Incearca in Bragadiru. Sigur gasesti. Bafta.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ilie Minea

Multumesc Radu, maine ma duc acolo sa va daca mai au. Ai si un pret?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu B

449, 00 lei .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

@ilie F1A, este unul nou pe Lajumate cu 300 lei.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ilie Minea

Multumesc, celor care au incercat sa ma ajute. Am gasit si cumparat instantul de la Leroy -Bragadiru, cu 449 lei.

Mai aveau inca 8 bucati.

Stima.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ilie Minea

Cred ca se poate inchide.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Conţinut similar

    • Eusebiu Cretu
      de Eusebiu Cretu
      Salutare,  
      Pentru ca nu le-am mai folosit in ultimii ani scot la vanzare urmatoarele :
      1. Lada Electrolux RC1600, lada functionează atât pe gaz cat si electric (probata azi pe 220V si gaz) nu detin cablul pt 12 V. Pret 500 lei
      2. Instantul pe gaz ( folositi cu butelie GPL) pentru apa calda. Calore TN7, este un incalzitor foarte usor de utilizat prin simpla deschidere a robinetului de apa calda, care va declansa gazul in interiorul instantului pe gaz natural sau GPL furnizand un debit de 7 litri minut de minut. Dupa folosire, inchideti robinetul si flacara din instant apa calda se va stinge,   Calore TN7 este un model dotat cu aprindere electronica automata, fara flacara de veghe.  Pret 200 lei
      3.Pachet TV  antena satelit +valiza transport, Receiver AMIKO  micro SD SE , alimentat la 12 v, telecomanda si cartela focus sat (la liber, se incarca doar la nevoie), activat astazi cu pachetul Familia(valabil pana in 4 iunie) Pret 300 lei
       
      As prefera predare personala in Timisoara, in cazul in care  sunt persoane interesate din alte orase, transportul  intra in sarcina cuparatorului.
       
      Pentru mai multe detalii, 0760097574















  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.