Marius Negru

Iesire de 1 Mai

21 postări în acest subiect de discuţie despre Iesire de 1 Mai

Iesire de 1 Mai

Marius Negru

Am initiat acest topic pentru a vedea ce locatii sunt preferate pentru iesirea de 1 Mai. Vrem sa iesim de 1 mai si nu ne putem hotari. Bine ar fi daca ne putem mobiliza sa ne intalnim in locatiile propuse. Eu personal nu am fost, dar am vazut poze si mi-a placut mult, la Cheia. Orice propuneri sunt binevenite, iar daca sunt insotite de cateva poze este minunat. 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Stefan P

E frumos la Cheia, dar banuiesc ca va fi foarte aglomerat ca deja incepe sezonul.

Voi fi in concediu  atunci si cu siguranta voi iesi pe undeva! 

Ma bate gandul in Bucegi, la Zanoaga sau Padina!

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Poate nu stiti, poate n-ati aflat, desi se discuta in forum de 3 luni,  pe 1 Mai se organizeaza o intalnire nationala a membrilor comunitatii...:salutare!:

Desigur, prezenta nu e obligatorie si vin cei carora le face placere...

 

  • Upvote 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Negru

Sunt deschis la orice propunere si voi lua in considerare propunerile celor cu experienta. Eu am rulota din iunie anul trecut, deci nu am iesiri prea multe. 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Felicitari pantru initiativa!

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Negru

@Daniel P imi cer scuze. Este doar vina mea. Nu am citit acel topic si nici nu vreau sa ma suprapun cu el sau sa deturnez scopul acelui topic. Am vrut doar sa aflu pe unde se poate iesi in acel week-end si daca ne putem intalni 2-3 rulote. Daca nu este ok te rog sa inchizi acest topic. Nu vreau sa intru in conflict cu nimeni si mai mult nu vreau sa aduc atingere acestui forum. Am gasit aici oameni minunati si nu as vrea sa am de pierdut din pricina acestui topic. 

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Stai linistit @mariusnegru...Mi-am dat seama ca nu stiai si ai postat fara rea intentie ...:noroc:

Fiecare e liber sa-si petreaca minivacanta acolo unde doreste si in compania cui se simte cel mai bine...Deci puteti sa faceti orice propunere, nu se supara nimeni...:salutare!:

 

P.S.Atitudinea unora ma deranjeaza, dar toate la timpul lor...:default_big_grin: 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa
10 minute în urmă, mariusnegru a scris:

@Daniel P imi cer scuze. Este doar vina mea. Nu am citit acel topic si nici nu vreau sa ma suprapun cu el sau sa deturnez scopul acelui topic. Am vrut doar sa aflu pe unde se poate iesi in acel week-end si daca ne putem intalni 2-3 rulote. Daca nu este ok te rog sa inchizi acest topic. Nu vreau sa intru in conflict cu nimeni si mai mult nu vreau sa aduc atingere acestui forum. Am gasit aici oameni minunati si nu as vrea sa am de pierdut din pricina acestui topic. 

@mariusnegru Daniel a intuit ca tu nu stiai de intalnirea noastra de 1 mai...n-a spus ca vrei sa deturnezi scopul acelui topic, ti-a facut o propunere sa fii alaturi de noi la acel eveniment

  • Upvote 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Negru

Imi cer scuze daca am deranjat vreodata, dar te asigur ca nu a fost cu intentie. Intentiile mele sunt din cele mai bune. 

Nu cred ca pot ajunge. Vreau sa ies undeva cat mai aproape de Bucuresti si sa nu fie foarte aglomerat. 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa
38 minute în urmă, Stefan P a scris:

E frumos la Cheia, dar banuiesc ca va fi foarte aglomerat ca deja incepe sezonul.

Voi fi in concediu  atunci si cu siguranta voi iesi pe undeva! 

Ma bate gandul in Bucegi, la Zanoaga sau Padina!

@Stefan P Daca tot esti in concediu de ce nu vii sa bem o bere la Fantanita Craiesei...fac eu cinste :default_big_grin:

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Toate la timpul lor @Marian Popa, o sa ne vedem si la o bere!

Cum spunea si @mariusnegru, era vorba de o iesire nu de intalnire, si la fel si eu vreau sa ies undeva mai aproape de Bucuresti.

 

 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Mai suntem si unii colegi care nu ne permite una sau alta sa participam la intalnirea anuala si de aceea , ca sa nu stam acasa preferam o iesire cat mai aproape sau......! Dar in nici un caz nu vrem sa afectam/umbrim cumva intalnirea, pe departe gandul asta!

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa

Ok... păcat, ar fi fost o ocazie buna să ne cunoaștem  nay

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Negru

Se pare ca sunt sanse mari sa ploua in acest week-end. Voi mai iesiti daca ploua? Ce faceti cand ploua? Ma gandesc ca ies, pun cortul, il uda bine, nu am unde sa il intind sa se usuce, mai mare daraua decat ocaua.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin S

Eu ma voi duce la Iepuresti , trebuie sa mai fac cate ceva pe la noua rulota si nu pot pleca departe , mai ales ca nu am baterie pe rulota .

Ma voi duce de vineri seara cred , daca nu sambata dimineata sant acolo , daca vrei si te coafeaza iesirea te astept acolo..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Negru
On 4/25/2017 at 7:25, Sorin S a scris:

Eu ma voi duce la Iepuresti , trebuie sa mai fac cate ceva pe la noua rulota si nu pot pleca departe , mai ales ca nu am baterie pe rulota .

Ma voi duce de vineri seara cred , daca nu sambata dimineata sant acolo , daca vrei si te coafeaza iesirea te astept acolo..

Nu stiu locatia de la Iepuresti. Imi poti da ceva coordonate sau o locatie exacta?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin S

Salut , scuze de intarziere . Pleci din Bucuresti spre Alexandria si la iesirea din Stalpu faci stanga spre adunati copaceni si vei ajunge in Iepuresti unde la iesire vei avea o poienita mare pe partea stanga si o sa vezi rulotele acolo , santem cred ca 8 echipaje ..

 

Bafta.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Salut. Eu de maine voi fi la cheia pana marti.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Distractie placuta dragi :rulotisti: .

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Cheiaaaa

20170426_181050-800x600.jpg

  • Upvote 5

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Croiala
      de Croiala
      Salut. Sunt din Bucuresti si as vrea sa ies 2- 3 zile cu rulota off camping pe langa bucuresti . O locatie ceva , o balta de pescuit unde sa accepte rulote . Astept sugestii. Multumesc.
    • Daniel P
      de Daniel P

      Anul acesta m-am hotărât și voi petrece sărbătorile de Paște și 1 Mai tot la Letca Nouă. 
      Față de acum un an,  am mai făcut câteva amenajări și îmbunătățiri în locație,  mai am puțin de lucru, dar până atunci sigur vor fi gata de folosință.
      Așadar cine dorește să fie alături de noi, să pregătim ceva la ceaun sau gratar, să bem un pahar de vin sau altceva , va fi binevenit și bineprimit. 
      Singura rugăminte e să-și anunțe prezența aici, unde voi răspunde și la eventuale intrebări...fără telefoane, mesaje private, sms-uri, etc...
      Cum a fost anul trecut...
       
    • Draghiciu Dumitru
      de Draghiciu Dumitru
      Buna seara rulotisti dobrogeni
       
      La intalnirea de la Paste am hotarat ca 1Mai sa-l petrecem tot la Gura Dobrogei. Sa speram cu nu vom mai avea ploi sa ne ingreuneze distractia.
       
      Poate ar fi mai bine sa evitam ultima locatie pe perioada primaveri din cauza ploilor si sa incercam alt loc tot acolo
       
      Astept doritori.
       
       
    • Daniel P
      de Daniel P
      Datorita unor probleme legate de serviciu, anul asta am decis sa petrecem sarbatorile de Paste la Letca Noua...
      Cred ca vom ajunge la locatie vineri pe la pranz si vom ramane cel mai probabil pana luni dupa-amiaza...
      Sambata noaptea putem merge pentru lumina si slujba invierii la biserica din Letca Noua...
      Asa ca daca mai sunt colegi inca nehotarati unde sa petreaca sarbatorile pascale, va asteptam cu placere alaturi de noi...
      Sarbatori Fericite tuturor! 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.