• Conţinut similar

    • Dragos M
      de Dragos M
      Am deschis acest topic in care vom posta imagini si vom scrie impresii de la intalnirea nationala de toamna desfasurata la Camping Mustang ! (Parada Baloanelor)
      Va rog sa postati de pe telefon, direct de la intalnire sa poata vedea si cei de acasa in timp real !
    • Viorel C.
      de Viorel C.
      Dragi colegi ai acestei comunitati de rulotisti, trebuie sa initiez acest topic pentru intalnirea noastra din acest an 2017, fiindca dupa cum se stie, iar daca nu se stie se afla , acest forum implineste in luna martie 4 ani de la infiintare.
      Probabil s-a descoperit postarea referitoare la intalnirea de anul trecut de catre toti membrii comunitatii, iar daca nu, invitatia este sa o citeasca.
       
      Astfel, legat de acest aspect, consider ca este bine sa propunem incepand de pe acum, locul si perioada in care sa aiba loc intalnirea de anul acesta.
      Am sa initiez un sondaj in acest topic cu locatiile propuse de fiecare, vom vota, si-ntr-un final, asa cum am procedat de fiecare data la un sondaj, cele mai multe voturi a unei locatii anume, vor fi cele care vor decide.
      Exista bineinteles si varianta cu locatia de anul trecut, dar nu eu decid, ci noi toti.
       
      Dupa fixarea locului si a perioadei in care va avea loc intalnirea, vom lua contact cu reprezentantii locatiei respective pentru cat mai multe detalii si rezervari, dupa care am sa creez un tabel cu membri participanti.
      Va astept cu idei si cu propuneri pentru o cat mai buna si "unica" intalnire a membrilor acestei comunitati.
       
      Cand scriu "membri ai acestei comunitati", doresc sa se cunoasca faptul ca nu doresc participarea altor membri din alte comunitati de rulotisti. Nici macar ca invitati!
      Suntem o familie in care respectul primeaza,  unitatea acestui forum ne tine mai mereu uniti, dar avem intotdeauna usa deschisa catre cei care cunosc ce inseamna respectul si doresc sa faca parte din aceasta familie a noastra.

                        
    • Viorel C.
      de Viorel C.
      Am creat acest topic separat de cel care face referire la intalnirea din acest an, pentru a se putea vota in sondaj locatiile propuse fara a se suprapune cu sondajul fixarii datei.
       
      Deoarece nu s-au mai propus si sustinut de catre alti colegi si alte locatii, asa cum am scris intr-o postare din topicul Intalnirea nationala ForumRulote 2017, am decis sa realizez sondajul existent in acest topic cu locatiile care au fost propuse si despre care s-a discutat cel mai mult in topic.
       
      Insa, deoarece este suficienta vreme pana la data pe care o vom fixa prin votul majoritar, iar un coleg considera ca stie o alta locatie in afara de cele afisate in sondaj si locatia respectiva este sustinuta si de catre alti colegii, o pot trece in acest sondaj pentru a nu se interpreta ca s-a propus, dar nu a fost luata in seama propunerea.
    • Viorel C.
      de Viorel C.
      MAREA INTALNIRE NATIONALA a membrilor acestui forum in 2016.
       
      Nr. Nume Localitate 1 @Adrian V.   Bucuresti - 100 - Avans 2 @Daniel-P Bucuresti - 100 - Avans 3 @lungu marin Rosiorii de Vede - 100 - Avans 4 @MARIUSGEORGE Bucuresti - 100 - Avans  5 @Dan Armeanu Sibiu - 100 - Avans 6 @Vali Savoiu Bucuresti - 100 - Avans 7 @Cristian Ionita Bucuresti - 100 - Avans 8 @MIHAI DURA Bucuresti - 100 - Avans  9 @ioan radulescu Ploiesti - 100 - Avans 10 @TEODOR Drobeta Tr. Severin -100 - Avans 11 @Andrei Urucu Craiova.....camera 12 @Andrei Urucu Craiova - 100 - Avans  13 @Marian C Chitila - 100 - Avans 14 @Cristian Gutescu        ANULAT Bucuresti - 100 - Avans  15 @Marinescu Ion Ploiesti - 100 - Avans 16 @Drinovan Ovidiu Timisoara - 100 - Avans  17 @Viorel  Craiova 18 @CIPROSCA Barlad - 100 - Avans 19  
        20 @andrei123 Craiova - 100 - Avans 21 Andrei Alcea 2camere in casuta / 2zile Bucuresti - ANULAT 22 @Cristian Popa Timisoara - 100 - Avans 23 @cristinada Cristina Dragu / casuta  Bucuresti - 400 - Avans 24 @Marian Popa Craiova - 100 - Avans 25     26 @Adrian H Bucuresti - 100 - Avans 27     28 @Cristi Enachescu Braila - 100 - Avans 29 @Catalin_72 Bucuresti - 100 - Avans 30 @Adi Enache Sibiu - 100 - Avans 31 @adrian n.                      ANULAT
      Popesti Leordeni - 100 Avans 32 @Laurentiu Maracine Bucuresti - 100 Avans  ...camera sau casuta 33 @Adrian C-tin Pana Craiova -100 - Avans   34 @Daniel1972 Arad - 100 - Avans  35 @lucianistrate Bucuresti - 100 - Avans  36 @Mihai Ene Bucuresti - 100 - Avans 37 @Gabriel Schuster        ANULAT Bucuresti - 100 - Avans  38 @Alex I. IORDACHE 1 apartament in pensiune / 2zile Darza - 100 - Avans  39 @Florin Smolnicki 1 apartament in pensiune / 2zile Suceava - 100 - Avans 40 @telescu ioan Iasi - 100 - Avans  41 @Razvan.V Bucuresti-100 - Avans 42 @APOSTOL55 1 camera / 2 zile Piatra Neamt - 100 avans 43 @Mihnea Bucuresti-100 - Avans 44 Petcu Ionut 2 casute intregi / 2 nopti Bucuresti-400 - Avans
       
      45 @catalinn2003 Catalin Carare  Bucuresti - 100 - Avans 46 @Mihai D Bucuresti - 100 - Avans 47 @Mihnea Stoenescu Bucuresti - 100 - Avans 48 Dan Zamonea Bucuresti - camera 2 persoane - Avans 49     50     51      
      In acest tabel se vor regasi cei care vor veni la intalnire, tabel ce va fi reactualizat la fiecare inscriere a colegilor.
      Asadar, dati curs invitatiei de a figura in tabel 
      Acolo unde nu este facuta mentiunea rezervarii unei camere se considera implicit participarea cu rulota .

      Pentru pescuit se percepe o taxa de 20 RON/pers/zi; sistem C&R ( prinde si elibereaza) .
      Daca se doreste retinerea pestelui prins , se va plati 15RON/kg.
       
      Pentru terenul de mini-fotbal 80 RON/h.
       
      Meniul este atasat. Oferta meniu MAI.docx
       
      Tarif campare rulota:
      -25 ron fara curent
      -30 ron conectat la curent
      Tarif campare cu cortul :
      - 20 ron/zi/cort 
      Tarif cazare la casute sau in pensiune :
      - 100RON/zi/camera
    • Vizitator Anonim
      de Vizitator Anonim
      Topic de urari de bine!!!
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.