Va salut ! , Intrucat eu mi-am montat carligul pe masina nu am avut  nyo circuit separat pentru incarcare acumulator rulota si circuit functionare frigider si lumina in timpul mersului am realizat schema w;? ce o prezint mai jos si am montat pe masina circuitele aferente. Conductorul folosit de mine 4mm iar releele , diodele folosite conform cu ce am notat in schema  . Deasemenea am inlocuit priza cu 7 pini ce am montat-o odata cu carligul din comoditate cu una cu 13 pini pentru a putea realiza montajul. Proba inca nu am facut, mai am sa schimb instalatia pe rulota pana in prima doza de ramificatie. Fisa pe rulota am avut cu 13 pini dar  legate 7 fire  ca atatea fire are cablul, cu " artificii " , luat + de pe circuitul de ceata al masinii, ceia ce eu nu am legat pe masina si nu mergea nici lumina nici frigider la 12v in mers , Am facut proba pe o masina cu priza originala si asa mergea ( normal ca eu nu am legat decat lumini si semnalizari )Am achizitionat cablu special pentru rulota cu 13 fire pentru a putea realiza montajul xp/. Voi venii si cu poze la timpul potrivit ! 
Orice sfat, idee, corectie , comentariu sunt binevenite ! Multumesc !