Viorel C.

Participanti si program intalnire 2017

248 postări în acest subiect de discuţie despre Participanti si program intalnire 2017

Participanti si program intalnire 2017

Andrei Urucu

@Marian Popa anul trecut aveam pile ... acum o sa fie mai ... usor :laughing:

 

Nu cred ca ne mai vedem la intalnire , .. singura camera libera este ocupata ! 

 

Va astept la o bere si o burta de mici pe malul lacului! 

 

Modificat de Andrei Urucu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Marian C

@Andrei Urucu ..In apropiere sunt doua pensiuni recomandate de dnul POPA :pensiunea ONIX  si pensiunea WHITE HOUSE.

Cum bine zice colegu :)))

 

On 10.03.2017 at 15:53, Radu Ghita a scris:

Fiind vorba de intalnirea "nationala", am socotit ca niciun sacrificiu nu-i prea mare, ca sa putem fi prezenti.

"Daca vrei, poti!" suna reclama aceea la adidasi.

 

Modificat de Marian C
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian Baetu

@Viorel

Subsemnatul impreuna cu @Alin Cogalniceanu am votat aceasta locatie, care dealtfel este superba si vrem sa venim impreuna! Singurul motiv pentru care nu ne-am anuntat inca prezenta este datorita faptului ca mai este ceva timp pana atunci, iar daca intervine ceva intre timp, sa nu fiu nevoit a-mi cere scuze si sa fiu sters de pe lista! De aceea, cand sunt 100% sigur ca nu mai poate interveni ceva (sanatate , servici , etc ) voi anunta prezenta !

Va multumesc pentru intelegere !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Da, sunt ocupate...

Una singura e disponibila si e rezervata pentru @Cristina D.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa

Ne punem si noi putin in miscare ? :)

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Trasnea Alin

Vrem sa venim si noi.. 2 adulti + copil 2, 5 ani + rulota. Ce contine meniul pt copii? Copii vor sta cu adulti la masa sau vor avea masa separat? Daca vrem sa facem un gratar trebuie sa venim cu  lemne de acasa si cu gratarul?

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian C

Salut 

 

Meniu pentru copii :snitel de pui cu cartofi prajiti ca fel principal ..iar gustarea o sa fie la fel ca la adulti .Anul trecut copii au avut masa separata ...si DA trebuie sa ai tot ce trebuie pentru gratar ....inclusiv carne :))))(glumesc ) asta daca nu te combini cu cineva la un gratar .

Vor fi foarte multe gratare in zona ..deci nu are  cum sa se strice carnea. 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa

@Marian C, o avea Dl. Popa o masa de Ping Pong pe acolo pe undeva ?... Poate o punem si d-un concurs...:)

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian C

Din cate stiu nu are ...dar putem intreba daca poate sa faca rost .

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

:neatza!::salutari:

 

@Ursu Florin te rog frumos sa reamintesti suma ce trebuie platita drept avans, numarul de cont si data limita (daca exista), pentru efectuarea platii!

Este bine de stiut si cate echipaje au platit avansul pana la aceasta data.

Multumesc!

 

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

As dori sa primesc raspuns la aceste chestiuni. Vad ca s-a asternut tacerea asupra subiectului!

Se mai tine intalnirea ?

@Viorel, @Daniel P ce se mai aude? Am niste prieteni care insista sa vina si ei si nu stiu ce sa le spun!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin
On 3/9/2017 at 9:25, Ursu Florin a scris:

:salut!:

Atasez contul in care trebuie virati banii :

RO95INGB0000999904545106 

 Titular : Ursu Florin Mihai / ING BANK

 

Am hotarat ( cu acordul vostru ) sa adunam 30 lei de echipaj pentru a cumpara diferite lucruri, cum ar fi TORT, CADOURI PENTRU COPII, PREMII PENTRU CONCURSURILE ADULTILOR, PRINTAT REGULAMENTE, ETC.

 

Avansul va fi de 130 lei ( care va include si cei 30 lei/echipaj ).

Astept prin mesaj privat dovada platii :)

 

Deocamdata nimeni nu a platit avansul :) Eu zic ca pana la data de 10 aprilie trebuie platit avansul :) 

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

:multumesc!:

 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Drinovan Ovidiu

Avand in vedere ca au aparut niste probleme de ordin financiar voi renunta la aceasta intalnire! Multumesc pentru intelegere!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan Adam

Eu am achitat avansul astazi. Cum procedez cu dovada platii, ca vad ca mesageria privata inca nu functioneaza ?

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

@Stefan2009, poti trimite dovata platii pe mail: florin.ursu94@gmail.com.

 

 

 

Confirm plata facuta de @Stefan2009.

Modificat de Ursu Florin
Confirmare Plata
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Sunati fiecare prietenii si cunostintele din acest forum, sa umplem tabelul din prima postare a topicului si sa facem o iesire pe cinste!!

 

@andrei123 te angajezi sa te ocupi de un concurs? Din cate cunosc, anul trecut ai organizat unul si totul a fost ok.

 

@mircea, nu vrei sa ne onorezi cu prezenta? 

Cine vrei sa ne de-a tonul la Imnul nostru?

Cine ne cearta daca cantam fals? :laughing:

 

Sunt convins ca numarul celor care vor dori sa participe la aceasta intalnire va creste.

Nu cumva sa ma insel :tamp:

  • Upvote 9

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mircea

@Viorel , mi-ar face o mare placere sa particip la intalnirea de anul acesta a colegilor de pe acest Forum. Am dorit la fel de mult sa particip la Vestitorii primaverii, dar va rog sa intlegeti ca sunt foarte multe conditionari care trebuie indeplinite si tocmai de aceea nu pot promite aprioric nimic. Va asigur ca voi face tot posibilul sa fiu prezent la intalnire si sa dau si tonul la imn, asa cum doriti sa imi faceti aceasta onoare.
   Cu privire la invitatia pe care am facut-o colegilor la iesirea din acest weekend la Iepuresti, am inteles oprobriu  tau pentru unii fosti colegi de Forum si il respect. Recunosc ca am facut o greseala pomenind numele acelui forum si promit ca nu se va mai repeta. Personal si eu am avut divergente cu unele persoane, dar credinta noastra ortodoxa ne indeamna sa iertam, chiar daca nu putem uita.  In viata intalnim si persoane care nu ne merita respectul, dar cred ca nu este corect sa condamnam o intreaga comunitate pentru comportamentul unor membrii ai ei.

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Popa
în urmă cu 13 ore, Viorel a scris:

@andrei123 te angajezi sa te ocupi de un concurs? Din cate cunosc, anul trecut ai organizat unul si totul a fost ok.

 

Nu îmi pot lua acest angajament, deoarece nu îmi permite timpul în următoarea perioadă. Dar ce pot promite, este că voi contribui cu o diplomă personalizată și înrămată (la fel ca cea de anul trecut, doar că adaptată cu anul curent) pentru câștigătorul "suprem" al concursului de Rummy. Deasemenea voi participa și eu dacă se va organiza acest joc.

  • Upvote 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionel Tecuceanu

Salut. De la Galati rulota cu doi adulti si doi copii,  O sa ajungem in perioada 27-30, nu pot sta decat 3 nopti. Nu am liber pe 1 Mai. Incerc sa ma descurc si pentru 1 Mai dar slabe sanse. Ce am de achitat in conditiile astea?

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Am achitat si eu avansul de 130 lei si am trimis dovada platii prin PM, colegului @Ursu Florin...:)

Haideti sa ne miscam si sa platim avansul, ca mai e putin pana la data limita, 10 aprilie! :multumesc!:

 

  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P
29 minute în urmă, petronel a scris:

Salut. De la Galati rulota cu doi adulti si doi copii,  O sa ajungem in perioada 27-30, nu pot sta decat 3 nopti. Nu am liber pe 1 Mai. Incerc sa ma descurc si pentru 1 Mai dar slabe sanse. Ce am de achitat in conditiile astea?

 

Petronel, ai fost trecut in tabel si plata avansului de 130 lei, se poate face in contul din prima pagina a topicului...:noroc:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionel Tecuceanu

Imediat!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

:salutari: maine am sa platesc si eu avansul !

 

  • Upvote 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Astăzi 16 octombrie, se implinesc fix 25 de ani de la cununia religioasă care a avut loc pe 16 oct. 1994. Un sfert de secol 
      Motiv pentru care, am hotărât să marcăm evenimentul cum se cuvine, organizând o petrecere la Letca Nouă, ce va dura 4 zile și 4 nopți, alături de rude, colegi si prieteni rulotiști. 
      Va exista si o mică slujbă la biserică sâmbătă la ora 13.00,  ținută în costume naționale, preparate traditionale de sezon gătite la fața locului, ( ciorbe și sarmale la ceaun, pastramă, gratar, mititei ), multă distracție și voie bună. 
      Vremea se anunță superbă, așa că vom da startul mâine seară, joi 17 octombrie, și vom încheia luni .  
      Țineți aproape! 
       
    • Serban Ionut
      de Serban Ionut
      Perioada 15, 16, 17 martie .
      Iesire la munte offcamping sau camping amenajat.
      Cautam participanti.
      Zona Valcea, Brasov, Prahova, Arges.
      Cine cunoaste locatii asteptam sfaturi de campare .
      Hai in numar cat mai mare sa iesim. 
    • Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Va propun sa respectam traditia si sa organizam o intalnire care sa marcheze deschiderea sezonului rulotistic 2018, pe platoul situat la intrarea in statiunea Cheia din judetul Prahova, asa cum am facut anul trecut ...
      Vedeti detalii in topicul de mai jos...
       
       
      Motivele alegerii locatiei sunt aceleasi:
      - acces usor la locul de campare in caz de vreme nefavorabila;
      - locatia libera in aceasta perioada, stiindu-se faptul ca din primavara pana- n toamna este full de rulote si corturi si nu se mai pot organiza intalniri de 15 - 20 echipaje;
      - si cel mai important, poienile pline de ghiocei si flori de primavara care trebuiesc admirate, nu? 
      Sa simtim ca a venit primavara...
      Va multumesc, sper sa ne strangem cat mai multe echipaje si vremea sa fie de partea nostra...ca de restul ne ocupam noi 
    • Daniel P
      de Daniel P
       
       
      Asteptam degeaba...
      S-a deschis topic separat, de parca n-ar fi vorba de aceiasi locatie sau de membrii aceleiasi comunitati...
      Nu ma mai surprinde nimic vis-a-vis de atitudinea si egoismul unora dintre colegii nostri, care nu inteleg ideea de comunitate si ma opresc aici cu comentariile ...deocamdata 
      Nici-o problema...AMR  mai putin de 2 zile si vin baietii mari, carora le pasa...
    • Daniel P
      de Daniel P
      Salutare oameni buni! 
      Dupa sarbatorile de iarna,  se apropie cu pasi repezi traditionala noastra intalnire de vacanta copiilor, care anul asta este intre 03 - 11 februarie...
      Profitam si noi de vacanta lor, sa ne mai intalnim cateva zile si sa ne bucuram de o cana de vin fiert si ceva traditionale pregatite la ceaun...
      M-am gandit ca ar fi potrivit sa mai schimbam locatia, dar nu vad niciuna care sa corespunda mai bine din punct de vedere al accesului, tinand cont ca poate fi zapada destul de mare si la un moment dat va trebui sa mai si iesim cu rulotele la drum...
      Asa ca va propun tot pe Valea Cerbului, dar nu in poiana pe care am folosit-o in mod obisnuit, ci in prima de pe dreapta, cum treci de bariera si dupa ce urci acea panta si apoi cobori...sa mai schimbam macar peisajul 
      Ar mai fi fost varianta Cheia, dar acolo zic sa mergem pe la sfarsitul lui martie, cand apar ghioceii...
      Noi vom ajunge cel mai probabil de marti 06.02 si vom ramane pana duminica 11.02...
      Asadar, hai sa vedem cine mai doreste sa participe la o noua aventura! 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.