Alin Opran

4-12 februarie 2017 cu rulota ( Valea Cerbului )

265 postări în acest subiect de discuţie despre 4-12 februarie 2017 cu rulota ( Valea Cerbului )

4-12 februarie 2017 cu rulota ( Valea Cerbului )

Razvan RNY

Felicitări tuturor pentru aceasta iesire.Frumoase poze!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ciurea Sorin

Mulțumesc @Daniel P , am urmărit acest topic mai ceva ca serialul Dallas de pe vremuri , sper la următoarea să fiu și eu printre voi !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vlad .S

Buna seara. Foarte frumos, felicitari.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

Aveti aici POZELE facute cu camere lui @Dan Armeanu. Link-ul expira in 7 zile asa ca trebuie sa va grabiti putin nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Valentin Purcarea

Felicitari participantilor!!! Continuati sa ne demonstrati ca turismul cu rulota se poate face si la temperaturi foarte scazute!

 

Nu stiu daca sunt offtopic sau nu, dar vreau sa va intreb: care a fost temperatura minima in acele zile? Cei care nu au avut incalzire in compartimentul buteliilor au avut probleme?

 

Va multumesc!

Valentin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Temperatura minima a fost de - 13 grade in noaptea de sambata spre duminica...:)

Da, au avut probleme cativa colegi in noaptea respectiva, defapt pe la 5 dimineata... pentru ca mai aveau putin in butelii si datorita gerului a scazut si presiunea gazului...nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

@Daniel P colegul @Ionel URUC a zis ca pe la 4-5 erau -17 grade. Tind sa cred ca au fost pentru ca pe la ora aia "crapau" buteliile :)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionel Uruc
în urmă cu 13 ore, Ursu Florin a scris:

@Daniel P colegul @Ionel URUC a zis ca pe la 4-5 erau -17 grade. Tind sa cred ca au fost pentru ca pe la ora aia "crapau" buteliile :)

Așa arata termometrul mașinii Florin. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel Radu
On ‎2‎/‎15‎/‎2017 at 9:25, Ciurea Sorin a scris:

Mulțumesc @Daniel P , am urmărit acest topic mai ceva ca serialul Dallas de pe vremuri , sper la următoarea să fiu și eu printre voi !

Ha ha, hai ca a fost buna asta :laughing: si eu la fel, am citit tot si m-am uitat cu sotia la toate pozele, super fain!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciurea Sorin

Hai in martie Daniel la Cheia dacă sunteți liberi , ne întîlnim la Sebeș si mergem împreună , eu am fost și anul trecut cu colegii !

Mă mănâncă ghipsu de ciudă , dar scap eu și de ăsta !

Modificat de Ciurea Sorin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P
5 minute în urmă, Daniel Radu a scris:

Ha ha, hai ca a fost buna asta :laughing: si eu la fel, am citit tot si m-am uitat cu sotia la toate pozele, super fain!

 

Stai sa vezi urmatoarea intalnire   superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel Radu

Sunt cu ochii pe voi, astept urmatoarele episoade, serialul continua, avem pop corn si bere /.; Asa incep sa va cunosc si eu, cand da caldura poate jucam si noi in serial biggrin Ar trebui sa puneti functia de etichetare pe poza ca pe facebook sa va cunoastem si noi astia incepatorii :laughing:

 

în urmă cu 2 ore, Ciurea Sorin a scris:

Hai in martie Daniel la Cheia dacă sunteți liberi , ne întîlnim la Sebeș si mergem împreună , eu am fost și anul trecut cu colegii !

Mă mănâncă ghipsu de ciudă , dar scap eu și de ăsta !

Merci Sorin, e putin cam frig in martie cred eu, noi avem o fetita de nici doi ani, asteptam o ieseala mai pe caldura biggrin Intre timp mai ma uit la pozele vostre, mai citesc manualul /.; Si total pe langa subiect: azi mi-au venit numerele la rulota, de azi e romanca biggrin diseara voi sarbatori cum se cuvine /.;

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ciurea Sorin
19 minute în urmă, Daniel Radu a scris:

Merci Sorin, e putin cam frig in martie cred eu, noi avem o fetita de nici doi ani, asteptam o ieseala mai pe caldura biggrin Intre timp mai ma uit la pozele vostre, mai citesc manualul /.; Si total pe langa subiect: azi mi-au venit numerele la rulota, de azi e romanca biggrin diseara voi sarbatori cum se cuvine /.;

Ok , atunci ne vedem la apă caldă la Mădăras lângă Salonta, să creșteți mari și toate urările de bine!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Ce va mai delectati @Ciurea Sorin superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Catalin Ionescu

Frumos, foarte frumos ! Felicitari , viata e frumoasa !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Daniel P
      de Daniel P
      Weekendul trecut am profitat de vremea superbă pentru sfarsit de septembrie și am pus-o de o ieșire la Măgureni, in județul Prahova. 
      Prieteni, atmosferă frumoasă, cuminți și voie bună... așa că am ridicat ancora taman luni dimineață. 
      Sănătate maximă și ieșiri frumoase va doresc tuturor! 











    • Serban Ionut
      de Serban Ionut
      Perioada 15, 16, 17 martie .
      Iesire la munte offcamping sau camping amenajat.
      Cautam participanti.
      Zona Valcea, Brasov, Prahova, Arges.
      Cine cunoaste locatii asteptam sfaturi de campare .
      Hai in numar cat mai mare sa iesim. 
    • Lucian Pop
      de Lucian Pop
      Salutare,
      Mâine dimineața plecam spre mare eu si prietena. Nu avem un plan exact pentru locatie, planuim sa cautam pe drum. Aveti vreo sugestie? 
    • Daniel P
      de Daniel P
      Dragi colegi
      Va propun sa respectam traditia si sa organizam o intalnire care sa marcheze deschiderea sezonului rulotistic 2018, pe platoul situat la intrarea in statiunea Cheia din judetul Prahova, asa cum am facut anul trecut ...
      Vedeti detalii in topicul de mai jos...
       
       
      Motivele alegerii locatiei sunt aceleasi:
      - acces usor la locul de campare in caz de vreme nefavorabila;
      - locatia libera in aceasta perioada, stiindu-se faptul ca din primavara pana- n toamna este full de rulote si corturi si nu se mai pot organiza intalniri de 15 - 20 echipaje;
      - si cel mai important, poienile pline de ghiocei si flori de primavara care trebuiesc admirate, nu? 
      Sa simtim ca a venit primavara...
      Va multumesc, sper sa ne strangem cat mai multe echipaje si vremea sa fie de partea nostra...ca de restul ne ocupam noi 
    • Daniel P
      de Daniel P
       
       
      Asteptam degeaba...
      S-a deschis topic separat, de parca n-ar fi vorba de aceiasi locatie sau de membrii aceleiasi comunitati...
      Nu ma mai surprinde nimic vis-a-vis de atitudinea si egoismul unora dintre colegii nostri, care nu inteleg ideea de comunitate si ma opresc aici cu comentariile ...deocamdata 
      Nici-o problema...AMR  mai putin de 2 zile si vin baietii mari, carora le pasa...
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.