Dragi colegi ai acestei comunitati de rulotisti, trebuie sa initiez acest topic pentru intalnirea noastra din acest an 2017, fiindca dupa cum se stie, iar daca nu se stie se afla , acest forum implineste in luna martie 4 ani de la infiintare. Probabil s-a descoperit postarea referitoare la intalnirea de anul trecut de catre toti membrii comunitatii, iar daca nu, invitatia este sa o citeasca.   Astfel, legat de acest aspect, consider ca este bine sa propunem incepand de pe acum, locul si perioada in care sa aiba loc intalnirea de anul acesta. Am sa initiez un sondaj in acest topic cu locatiile propuse de fiecare, vom vota, si-ntr-un final, asa cum am procedat de fiecare data la un sondaj, cele mai multe voturi a unei locatii anume, vor fi cele care vor decide. Exista bineinteles si varianta cu locatia de anul trecut, dar nu eu decid, ci noi toti.   Dupa fixarea locului si a perioadei in care va avea loc intalnirea, vom lua contact cu reprezentantii locatiei respective pentru cat mai multe detalii si rezervari, dupa care am sa creez un tabel cu membri participanti. Va astept cu idei si cu propuneri pentru o cat mai buna si "unica" intalnire a membrilor acestei comunitati.   Cand scriu "membri ai acestei comunitati", doresc sa se cunoasca faptul ca nu doresc participarea altor membri din alte comunitati de rulotisti. Nici macar ca invitati! Suntem o familie in care respectul primeaza,  unitatea acestui forum ne tine mai mereu uniti, dar avem intotdeauna usa deschisa catre cei care cunosc ce inseamna respectul si doresc sa faca parte din aceasta familie a noastra.