• Conţinut similar

    • Dobrea Florin
      de Dobrea Florin
      Salutari, cum multi dintre voi bine stiti ca de curand mi-a fost furata rulota, am hotarat ca pentru viitoarea rulota sa-mi achizitionez un tracker.
       
      Am studiat piata in ultima saptamana, am tot citit pe ici pe colo si intr-un final m-am oprit la un Xcsource 407 care ofera o autonomie in sleep mode de 120 zile apoi trebuie reincarcat 10h.
      Astazi l-am primit si "m-am jucat" cateva ore cu el si pot spune ca e foarte ok. Are o acuratete de cca. 10m ceea ce face imposibil sa-l ratezi.
       
      E micut, nu foarte usor (300g) cu 6 magneti puternici pe spate. L-am lipit de laptop si l-am ridicat caml a 1m deasupra mesei. Comenzile sunt simple se fac prin sms sau se instaleaza o aplicatie, se fac niste setari apn si de acolo se poate urmari live, istoric pe ore/zile/luni...etc
       
      Poate aveti idei cam unde i-ar sta mai bine intr-o rulota? Eu ma gandesc sa fac intr-un fel sa-l bag in caroserie intre peretii de exteriori?
       
      Atasez ceva poze cu el in "misiune",
       
      Poza 1 - aspect
      Poza 2 - urmarire live (aplicatie)
      Poza 3 - verificare istoric (aplicatie)
      Poza 4 - comenzi date prin sms "A" este trackerul cu simul prietenei in el.
       
      Florin




  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.