Vizitator rica

Sport si miscare

4 postări în acest subiect de discuţie despre Sport si miscare

Sport si miscare

Vizitator rica

Un topic in care se pot comenta tot ce tine de miscare, de oricare sport, fie el cu mingea sau nu, alergare, tenis, curse de masini, box,  etc., etc.toate-sporturile.png

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Idea este ca nu sa comentam un sport, ci sa-l practicam ar fi minunat.

Treaba este ca am ajuns sa fim  dependenti de internet, viata nu ne mai da ragaz de altele (ma refer la mine), singurul "sport" este acela de a alerga sa rezolv problemele.

La un moment dat, mai pe vara, am cumparat o bicicleta din Olanda, dar dupa doua saptamani cineva a venit cu o oferta si nu l-am refuzat. Mare greseala am facut.

Am cativa baieti in Craiova, care se intalnesc in fiecare sambata si fac un minicros pe bicicleta. Puteam participa si eu, dar...

Bravo lor, reusesc intradevar sa faca miscare.

Asa ca ce pot spune...am devenit un mare sedentar, iar ca sa fac jogging, sunt un mare lenes.

Cam atat, deocamdata.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Am un frate, de fapt singurul, care atunci cand este Formula 1, nu are familie, nu are rude, nu mananca...decat sa vizioneze cursele la tv.

Este o adevarata enciclopedia a pilotilor de formula1. Cand intru amical cu el intr-o discutie despre sportul asta, nu-l pot contrazice la nimic, atat de infocat este.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.