Dan71

Dan71

3 postări în acest subiect de discuţie despre Dan71

Dan71

Dan71

Salve

Ma numesc Dan Radu am 42 de ani din Alba Iulia. Ma rog, eu sunt din Deva dar... m-am maritat la Alba. Impreuna cu sotia mea Corina avem doi copii Alexandra si Victor de 9 respectiv 5 ani, iar in momentul de fata suntem cam in situatia asta:  yby caci cu un Logan 1.5 dci suntem impinsi de o Sprite Musketeer din 91.

Nu suntem inca foarte lamuriti cum e treaba cu campingurile caci din mai de cand o avem n-am iesit decat pe Valea Frumoasei pe forestier caci sincer de cand e asfaltata Transalpina nu prea mai ai loc.

Vreme faina s-aveti si-o toamna cat mai lunga.

Distribuie această postare


Link către postare

Viorel C.

Bun venit wcm in comunitatea noastra!

Sa speram ca topicurile din forum vor fi acelea care sa va indrume catre natura si tot ele vor crea relatii de amicitie cu cei care ies mereu in campinguri  )}[

Numai bine!

Distribuie această postare


Link către postare
Dan71

La Luncile Prigoanei nu mai e ce-a fost. De cand au asfaltat astia Transalpina e trafic ca-n Bucuresti. Mi-e dor de vremurile cand drumul era praf si-aveam Oltcit si din Sugag pana la Oasa intalneai 3 masini din care 2 erau camioane cu lemne si rar vedeai pet-uri. Acum nici sa stai la o cafea n-ai loc la Oasa.

Pe Galda acum se face drumul in sus spre Intregalde iar pe Ampoita am fost. Chestiunea e ca momentan inca vre-o 2 saptamani mai mergem pe Frumoasa ca-s numai -2 grade afara noaptea, iar cand mai scade aducem rulota la vale, caci ca sa n-o mai trambalam pe forestier am lasat-o la un nenea padurarul in curte

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.