Vizitator mesterX

mesterX

2 postări în acest subiect de discuţie despre mesterX

mesterX

Vizitator mesterX

Bine v-am gasit. Eu sunt mesterX, in timp o sa descoperiti de ce mi-am ales acest pseudonim... ideea principala e ca nu ramane loc negadilat si nescormonit cand e vorba de o fieratanie... ceva ce poate fi demontat... etc.  Locuiesc in Navodari in zona in care se mai numeste si Mamaia Nord. De fapt, nici nu stiu de fapt unde locuiesc  (1), ca locuiesc si in Tulcea, asa ca daca ma intrebati de bolentin, scrie Navodari... daca ma intrebati unde m-a adus barza, raspunsul e Tulcea. Asa ca, acum cu ocazia prezentarii am tras si eu o concluzie... tulcean aclimatizat pe malul marii.  wm

Stare civila, casatorit, cu... nevasta-mea, posesor de una pereche copii, baiat si fata.

Rulota nu am dar am o masina cat o rulota... ca gabarit  )}[... si mai am si una mai mica... dar tare joasa...

Iesirile in natura sunt pasiunea mea... dealtfel... de anul asta de cand a dat caldura... dorm pe terasa ... afara in balansoar.... in ultimul timp... dupa ce m-a prins o ploaie fulger  wt si apoi o furtuna... in timp ce executam activitatea de somn... am hotarat sa-mi fac o aplecatoare... asa ca momentan back in casa.

Ce sa va mai zic.. cu  br si cu gratarele stau bine... cu  cnt la fel.... in rest ... ne mai cunoastem pe parcurs. Salve  Bine v-am gasit !

Distribuie această postare


Link către postare

Viorel C.

:)(D  mesterx

Da-mi voie sa adaug ca este cea mai completa si complexa prezentare de pana acum  pe acest forum  aw

Referitor la ce adaugate in acest "mini CV", iti doresc sa ai satisfactia  )(| si bucuria  gbb aceleiasi atitudini pe viitor.

Toate cele bune!  nay

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.