Vizitator

Ciocanesti (DB) Let's do it ! ROMANIA

1 postare în acest subiect de discuţie despre Ciocanesti (DB) Let's do it ! ROMANIA

Ciocanesti (DB) Let's do it ! ROMANIA

Vizitator

Pe 28 septembrie se va desfasura actiunea de anul acesta in campania "Let's do it , Romania "  lkm

Am initiat o echipa si propun sa mergem la Ciocanesti sa facem putina curatenie acolo, fie pe trenul dintre case si balta (unde am stat cu rulotele in primavara), fie la padure .

Echipa care veau sa o formez va avea indicativul Echipa: Vatamaniuc b80a0463 , cod de identificare 3701

Vom face "front comun" cu echipa lui Serban Moldoveanu, cel care este initiatorul centurei ciclo-turistice a Bucurestiului si cel care pastoreste o asociatie de tineret din localitate.

Actiunea nu va dura decat cateva ore, urmand ca in a doua parte a zilei de sambata sa vizitam cateva obiective noi din zona iar duminica sa incercam cativa kilometri pe bicicleta din centura ciclo-turistica. qq

Sper ca anul acesta sa putem obtine macar saci si manusi de la organizatori; in caz contrar vom face o cheta (aprox.10RON/rulota) si le vom achizitiona singuri din comert (4suluri de saci si 5-6perechi de manusi nu sunt o avere)

Cei ce sunt interesati sunt rugati sa acceseze http://www.letsdoitromania.ro/noutati/start-la-inscrieri-pentru-ziua-de-curatenie-nationala-de-pe-28-septembrie si sa se inscrie in echipa mea cu coordonatele de mai sus.

Astept sa imi confirmati si aici prezenta; eu voi fi acolo sambata de dimineata.

Prezentarea la Ciocanesti nu include implicit participarea la actiune, deci puteti veni si face orice altceva: sah, table, mici, bere, gratar, badminton, ciclism , etc........

Deorece suntem langa o curte putem beneficia de apa, si de colectarea gunoiului menajer; de curent nu cred sa se puna problema pentru o noapte.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.