• Conţinut similar

    • Popescu Ionut
      de Popescu Ionut
      Salutare la toata lumea.
      Caut si eu la mana a doua, la un pret accesibil un geam frontal de rulota.
      Dimensiunile sunt 1370x620 mm masurate pe geam.
      Toate dimensiunile care am crezut ca ar fi utile sunt exemplificate in imaginea atasata.
      Multumesc mult pentru ajutor.
      Geam frontal rulota.pdf
    • Viorel C.
      de Viorel C.
      Vand geamuri pentru rulote sau autorulote, modele fixe si rabatabile, atat noi cat si second hand.
      Exista disponibile geamuri de diferite dimensiuni si culori, echipate complet sau nu.
      Cele MAI MICI PRETURI descoperite pe oricare piata auto, atat din tara cat si de afara!
       
      Geamurile se vand doar toate ( peste 55 ca si numar), nu la bucata, pentru cine doreste sa faca o afacere (profit).
      Motivul vanzarii tuturor geamurilor existente si aflarea pretului doar pentru toate (nu individual), la numarul de telefon 0724 170 704
      Cateva imagini:


       



    • Laszlo Zsolt
      de Laszlo Zsolt
      Salutare!
      Caut geam rulota folosit, eventual din dezmembrare.
      Dimensiuni locas/gaura: 64 cm X 29 cm. Ma ajuta si doar geamul, fiindca rama o am si este in stare buna.
      Are cineva asa ceva?
      Orice sfat sau indrumare este bine venit. 
      Astept raspuns.
      Multumesc!
    • Laszlo Zsolt
      de Laszlo Zsolt
      Buna Ziua!
      Caut geam rulota folosit, eventual din dezmembrare.
      Dimensiuni locas/gaura: 64 cm X 29 cm. Ma ajuta si doar geamul, fiindca rama o am si este in stare buna.
      Are cineva asa ceva?
      Orice sfat sau indrumare este bine venit.
      Astept raspuns.
      Multumesc!
    • Serdean Claudiu
      de Serdean Claudiu
      Salutare. Am o intrebare : poate cineva sa îmi spună lungimea unui cort pentru o rulotă Beyerland 350; Ce dimensiuni trebuiesc ca să potrivească, ma refer lungimea lui.
       Eu am o rulotă, dar sunt plecat acum și nu pot sa o măsor .
      Va mulțumesc frumos.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.