Stimati colegi Asa cum probabil unii dintre voi stiti, detin un teren intravilan de 400 m patrati in com. Letca Noua din jud.Giurgiu, acolo unde-mi tin si rulotele...Se afla cam la 30 Km de la iesirea din Bucuresti in directia Alexandria si l-am cumparat in 2009 simtind nevoia unui loc unde sa ma refugiez in week-end cu prietenii la aer curat ( la cateva sute de metri se afla o padure si o balta salbatica), la un gratar, muzica, distractie si bineinteles  Incet-incet l-am amenajat cu cateva lucruri de baza; pomi fructiferi, gazon, apa curenta, foisor verde, dus, toaleta, o fantana arteziana, gratar, iluminat cu ajutorul panourilor solare si de anul trecut mi-am luat si o piscina supraterana cu pompa de recirculare sa ne racorim in zilele toride de vara...Ma rog, nu vreau sa detaliez mai mult, ideea era ca incepand cu 1 Mai intentionez sa invitam alaturi de noi in week-end colegi rulotisti din Bucuresti sau apropiere (cu rulota sau fara) la un gratar, plaja, muzica, bere rece... Le pot asigura loc de campare, apa, WC, curent, gratar, dush, umbra sau plaja ( un fel de mini-camping ) si toate astea GRATIS...Astept primavara ca mai am cateva lucruri de pus la punct si de la 1 Mai vreau sa-i dau drumu' la treaba  Coordonate GPS      44.217459, 25.760178 Cam asta ar fi intentia mea, o sa revin si cu poze pentru cei interesati ...