Viorel C.

Transport persoane Olanda

4 postări în acest subiect de discuţie despre Transport persoane Olanda

Transport persoane Olanda

Viorel C.

    103tsoy.gif             

Transport de persoane catre si dinspre oricare localitate din Olanda, de la adresa la destinatie.

Deplasarea se face in conditii de siguranta, rapid si sigur si intr-o atmosfera cat mai placuta.

Relatii : 0768710487 / 0744958840

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Eugen David

Salut ! hi  Ma intereseaza intr-un drum de Olanda sa merg si eu contra cost bineanteles pentru achizitia unei masini de teren  4y4 ( astept aici niste sfaturi despre ce as putea cumpara  ptg , referitor la masina nu la bani, Olanda este mai ieftina ca Germania, am avut  DAIHATSU FEROZA, OPEL FRONTERA  si SUZUKI VITARA) deci vreau  cu motorizare diesel maxim 2, 5 l daca gasesc este bun si de 2000 cc  ( din 2000 ar trebuii sa fie euro 3 dar merge si euro 2 din 99) dar neaparat sa fie autoutilitara ( la astea este taxa convenabila ).

Asta  cam in aprilie sau mai nefiind in tara pana atunci.

Spun asta deorece poate se va gasii si un potential cumparator de rulota pe care sa o tractez inspre RO  ()| s-au poate pana atunci o vand eu pe a mea si-mi voi cumpara alta, desii imi pare rau , de cate am pus pe ea  ).

Eu posed permis auto B+C+E de la cutremur ()] ( glumeam, da din 77 ).

Am facut mult Austria si Germania dupa masini, acum m-am lasat caci nu mai merita, iar din prietenii mei de aici nu face nici unul Olanda.

Sunt niste baieti din Deva si Orastie care aduc masini de teren , rulote cam putine se aduc in zona, dar am zis sa fac oferta in cadrul forumului ( apropo, cum am facut in cazul cortului! nu a fost oferta am folosit-o pe cea din afara).

Multumesc ! :-)

Ne auzim. nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Cum spune o vorba din strabuni, "sa traim pana atunci", fiindca pana in aprilie este destul timp.

Referitor la sfaturi despre masina, sunt cam multe de discutat si parerea mea este sa cauti pe net ce anume te intereseaza fiindca modele sunt destule si fiecare apreciaza in felul lui.

Ca si "utilitara", trebuie facute "sapaturi" in internet, gasesti ce crezi de cuviinta, iar eu te ajut acolo cu tot ce este necesar: vorbit, locatie, inmatriculare, etc...

Este posibil sa te intorci si cu o rulota, dar cum spuneam, pana in aprilie, este cale lunga, o sa mancam deja porcul de la craciun tamp

Dicutam atunci... nay

P.S. daca doresti cateva site-uri cu anunturi pentru masini din Olanda, te pot ajuta, cu toate ca sunt cateva si pe net.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Ai perfecta dreptate ! pana atunci se poate sa fi trecut in lumea celor drepti , dar nu asta-i problema ( viii cu viii, morti cu morti ), ma refeream la sfaturi despre ce poti lua si despre ce nu merita a fi cumparate, din gama masini de teren, in afara de ce am avut eu si daspre care stiu detalii.Uite am gasit Kia Sportage la pret bun ( nu stiu nimic despre ea ) Are motor destul de mic si cai putini, deci e slabuta, merge mai mult de " fala " nu s-o pui la tras. Acum sunt convins ca si "lezna " si bun nu cam e !Dar asa ca titlu informativ sa stiu cam de ce sa ma feresc .Mai repede nu are rost fiindca la sf lui ian sau inceputul lui feb ( depinde de timp ) plec si in aprilie sau mai revin. Oricum mai vb , cat despre utilitare am sa sap w;? , aici pe targ sa vad ce si cum ? Nu am adus nici o utilitara  si nici nu am avut vreuna , nici inscrisa , . asa ca nu stiu. Stiu ca trebuie sa fie inmatriculate si sa figureze in actele de acolo ca autoutilitara ( ma rog, nu au banchetele din spate , mai multe chestii .). Sa-uzim numai de bine !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.