Mi-a venit ideea deschiderii acestui topic pentru a veni in sprijinul celor care doresc sa-si achizitioneze un produs sau un accesoriu pentru dotarea rulotei sale si inainte sa caute pe net, sa arunce un ochi si aici...Astfel, toti cei care am cumparat cate ceva pentru rulotele noastre, sa punem aici cateva detalii despre produsul respectiv si adresa magazinului, asa ca cei interesati sa poata lua cea mai buna decizie in ceea ce priveste raportul calitate-pret... Eu pentru rulota mea, am cumparat :
- Panou fotovoltaic monocristalin 150W -  650 lei de  aici  - Invertor 12v-220v sinusoida pura 600W - 550 lei (la oferta) de aici - Incarcator solar PWM 30A - 175 lei de aici - Redresor 15A pentru toate tipurile de baterii - 390 lei de aici  - Antena satelit camping - 130 lei de aici - Receptor Amiko mcro HD - 200 lei de aici - LNB Single Inverto - 49 lei de aici - Voltmetru digital de panou 0-100V - 9, 6 lei de aici - Termometru digital de panou - 9, 6 lei de aici - Senzor crepuscular la 12v  6A - 24 lei fara TVA de aici