Viorel C.

Rulota la comanda

10 postări în acest subiect de discuţie despre Rulota la comanda

Rulota la comanda

Viorel C.

Aduc din Olanda rulota la comanda, impreuna cu, sau fara viitorul cumparator.
Pentru toti cei interesati se poate comanda orice model de rulota sau orice componenta, accesoriu sau piesa ce face parte din structura unei rulote: geamuri, trape, chiuvete, robineti apa, mobila, oglinzi suplimentare pentru gabarit, butelie, frigider, sistem incalzire, etc.

Pot oferi posibilitatea clientului de a alege rulota din mai multe parcuri si zone ce nu au o prezentare pe internet.
Cand scriu acestea, ma refer la faptul ca am multi kilometri parcursi prin Olanda si astfel am descoperit aceste adrese cu parcuri de rulote la care fac referire.

Totodata, ofer gratuit consultanta referitoare la serviciile aferente selectiei si consiliere in legatura cu negocierea preturilor si a formalitatilor actelor.

De ce eu?
Deoarece sunt un tip normal, serios si corect, am experienta in domeniu rulotelor, cunosc Olanda si incerc astfel sa rezolv cat mai ieftin oricare dintre necesitatile fiecaruia, printr-o transparenta totala a activitatii.

In situatia ca se comanda o rulota sau alte accesorii, oricare dintre acestea, se aduc in masura posibilitatilor, iar deplasarea catre Olanda se poate efectua cu sau fara potentialul cumparator.

Telefon: 0768710487

  www.blogrulote.ro ;

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Cu mare placere!

Maine, marti, plec in Olanda si sper sa colaboram cat de curand, de ce nu.

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Am ajuns in Amsterdam, dar nu am avut fitilul pregatit sa aprind felinarele la care faci referire  :)

Despre celelalte strazi, nu discut si nu cred ca voi discuta vreodata.

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

www.blogrulote.ro

Adrian, am un blog unde postez mai mereu despre rulote.

Consider ca este suficient sa postez in acest blog personal (si nu in forum), fiind locul unde prezint modele de rulote si "aventurile" avute pe tot parcursul calatoriilor catre si dinspre Olanda.

Adresa blogului este Despre Rulote

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.
:-)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Sa-ti fie de bine!  biggrin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Observ ca multi utilizatori isi creaza cont in comunitate, dar inca nu sunt posesorii unei rulote.
Astfel, daca este cineva care doreste sa achizitioneze o rulota din Olanda, personal, incerc sa ajut si cu siguranta ca nu va plati nu stiu ce comisioane.

Oricum fac deplasari catre Olanda si de ce sa nu vin in sprijinul cuiva care este membru pe forum?!
Totul este sa indrazneasca fiecare, sa intrebe, sa afle si sa-si faca un calcul daca se merita sau nu, dupa o discutie in prealabil.

nay

www.blogrulote.ro

Modificat de Viorel

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Oferta valabila in continuare...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius.2007

Viorel, tu aduci rulota din Olanda cu masina ta? Sau cu masina celui care cumpara rulota? 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Deplasarea o pot face cu masina mea, sau cu masina celui care doreste sa achizitioneze.

Nu fac o afacere din asta, doar doresc sa ajut pe toti cei care vor sa cumpere rulote din Olanda.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.