.Vizitator...

Ofer pentru inchiriere rulota turistica, 4 locuri de dormit

7 postări în acest subiect de discuţie despre Ofer pentru inchiriere rulota turistica, 4 locuri de dormit

Ofer pentru inchiriere rulota turistica, 4 locuri de dormit

.Vizitator...

Ofer spre inchiriere rulota cu 4 locuri de dormit, masa maxima autorizata 900 kg. Rulota este in stare buna recent adusa in tara.Se inchiriaza in baza unui contract de inchiriere, act de identitate valabil, permis de conducere si proces verbal de predare primire .Se percepe garantie de 300 euro, care se returneaza la predarea rulotei in starea in care a fost predata.

Pretul de inchiriere este de 60 lei/zi, iar la 6 zile inchiriate urmatoarea gratis.Nu este permis fumatul in rulota.Se asigura in pretul de inchiriere asigurarea si vigneta pentru rulota.Informatii telefon 0756840837.

Dotari:
2 locuri dormit fata ( pe toata latimea rulotei),
2 locuri dormit spate (suprapuse si perdea separare spatiu),
apa rece,
apa calda (boiler pe gaz),
pompa apa,
dus,
cada dus,
perdea dus,
chiuveta baie,
chiuveta bucatarie,
toaleta cu actionare electrica,
caseta toaleta cu golire exterioara,
incalzire truma (pe gaz),
sistem de ventilatie la incalzire (omnivent),
masa in partea din fata,
masa in partea din spate spate,
frigider pe 3 cai (gaz, 12v si 220v),
trapa aerisire spatiu de locuit,
trapa aerisire baie,
hota aragaz,
antena tv cu sistem de amplificare,
aragaz,
sistem electric 12 v si 220 v,
baterie,
transformator 220 v-12 v,
cablu alimentare 220 v,
iluminare cu led-uri,
parasolare la geamuri,
perdele,
toate geamurile mobile (pot fi deschise),
suspensie cu telescoape,
butelie,
portbagaj mare,
bidon apa curata,
bidon apa murdara.

Dimensiuni:
masa proprie 710 kg,
masa maxima autorizata 900 kg,
lungime 5300 cm,
latime 2040 cm,
inaltime 2500 cm.

Extra, contra cost se poate asigura butelia incarcata, solutii toaleta, sau alte accesorii.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Gogonea Razvan

Salut!

Sa inteleg ca rulota se poate inchiria doar din Alba-Iulia?

Accesorii? Cort , masa , scaune, etc , avem?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator...

Normal din Alba Iulia daca acolo am sediul.Nu cred ca este necesar sa ma plimb eu cu rulota dupa client prin toata tara.Cine vine in zona si vrea rulota o poate inchiria.Sau la fel de bine poate incepe concediul din Alba Iulia si il termina tot aici

Are mesele proprii pentru fata si spate, alte accesorii sunt disponibile la nevoie, nu este problema, am spus asta si in descrierea anuntului

In mod normal asigur ce este nevoie pentru utilizarea ei in conditii corespunzatoare, scara, cablu curent, rezervoare apa, pompa apa, manivela, antifurt, butelie (care se poate incarca contra cost).Cort are dar este treaba pentru cei care stiu cu ce se mananca, cine vrea sa piarda o zi incercand sa monteze este binevenit.Probabil pentru cine nu este in tema merge un cort partial model care se monteaza usor.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gogonea Razvan

Salut!

Sunt de acord cu tine ca nu este necesar sa tractezi  tu rulota, dar m-a gandeam ca ai pe cineva contra cost.

La mese ma refeream pentru exterior.

Multumesc!

Toate bune!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator...

Am si mese pentru exterior daca este cazul sau daca nu se poate utiliza masa mare din rulota si in exterior.

Pot sa o tractez si eu, dar nu merita sa duc o rulota pana la Iasi sau Constanta, pentru cineva care o vrea pentru 1-2 zile.Eu mai fac 2 zile pe drum, deci chiar pierdere de timp nu crezi?

Cel mai simplu cine o vrea vine si o ia de la mine, o aduce inapoi si am rezolvat bataia de cap.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
:) Pentru un pret corect ma deplasez eu din Bucuresti si o tractez si pana la Moscova  )|/

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator...

Uite vezi am rezolvat problema, cand cineva vrea rulota vorbeste cu Adrian si dupa ce se inteleg la pret, o livreaza Adrian la locul de campare superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.