Vizitator

in apuseni cu rulota

4 postări în acest subiect de discuţie despre in apuseni cu rulota

in apuseni cu rulota

Vizitator

()|askc  Buna ziua.

Suntem un grup de 4 familii si 4 copii si dorim sa mergem in apuseni in perioada 10- 25 (cel putin) iulie vom campa 3-4 zile in zona Garda da Sus si apoi in zona Glavoi (la grajduri) poate mai este cineva interesat . Ii asteptam cu mare placere . Contact 0746079424. Daca a fost careva in zona va rog sa imi spuna care este starea drumului de la Pietroasa pana la Padis.

Multumesc anticipat.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator

Bravo Marine ,   aw

Asa sa faci si de acum inainte.

Nu am stiut de cum ati planificat plecarea , asa ca nu am decat sa imi retrag invitatia.

Va asteptam ori de cate ori aveti timp si placere sa va intalniti cu noi.

In general TOATE iesirile pe care le facem sunt postate aici ; exceptie fac ocaziile speciale unde sarbatoritii invita pe cine doresc.

Va doresc drumuri bune , distractie placuta si va asteptam cu comentarii si poze din locurile vizitate.

xll Bafta !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Asa cum am spus-o si in alt topic vom incerca o colaborare cu cei de la Complexul Apuseni din zona Belis-Fantanele.

Pentru moment nu sunt pregatiti sa primeasca rulote , dar se poate face loc.  mqq

Cei care sunt interesati nu au decat sa ma sune pe mine deocamdata ca sa le intermediez camparea  ()| |}) , la modul sa ii ajut si nu sa am vre-un comision sau avantaj decat poate recunostinta.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.