Nu stiu cum de pana acum nu am postat niciunul informatii despre acesta locatie. Noroc cu colegul Ciprian Rosca ; el a sesizat omisiunea . Asadar, Este vorba de o locatie off-camping situata la marginea localitatii Iepuresti , ce tine de jud.Giurgiu. De fapt este o mare pasune a satului ce este marginita in lungime , pe o latura de drumul ce merge spre Calugareni si pe cealalta latura de (pa)raul Neajlov. Sunt acolo vreo doua locuri pe langa Neajlov unde in anii de dinainte am campat chiar si 36 de echipaje. Locul este destul de drept , plat (sau plan) dar in caz de ploaie devine ceva mai anevoios. Toate iesirile care le-am facut acolo au fost anuntate la primarie pentru a nu avea probleme cu autoritatile locale, autoritati care prin persoana primarului comunei ne-au sprijinit de fiecare data. Apa se poate lua din sat fara probleme , chiar si de la primarie , si tot din sat se poate face aprovizionarea cu diverse alimente si/sau bauturi . Un coleg rulotist a facut o pagina pe facebook intitulata "Campare Iepuresti" unde puteti vedea poze si filme facute la intalnirile de 1Mai din anii anteriori . Mai jos aveti o harta si coordonatele GPS ale locului.