Viorel C.

Sondaj

Sondaj alegere Logo  

31 voturi

Acest sondaj este închis şi nu se mai pot adăuga voturi noi
  1. 1. Care varianta de logo va place mai mult si credeti ca ar fi mai potrivita pentru forum ?

    • Varianta 1
      3
    • Varianta 2
      27


19 postări în acest subiect de discuţie despre Sondaj

Sondaj

Viorel C.

Orice sondaj are un scop, iar acesta metoda se cere a fi rezultatul aflari dorintelor tuturor membrilor forumului, amatori de camping si calatorii.

                                  ildesn.gif

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Total de acord!  (:)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai Daniel

Sper sa nu fie intirziat  acest comentariu ...sunt de curand membru pe acest forum si n-am rezistat tentatiei sa fac un comentariu  scurt vis a vis de placerea de a merge in natura  cu rulota ....

Ce poate fi mai  frumos sa gasesti un loc , numit colt de rai , unde ai tot ce-ti trebuie linga tine ? ...un piriu  in fata ,   in spate o rulota , in dreapta o sotie si totul imprejmuit de  padure ....mirificcc

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Comentariile pe forum nu sunt niciodata tarzii, excludem cele la obiect si de moment, asa ca este binevenita orice discutie, mai ales ca cele declarate de tine sunt atat de adevarate.  )(|

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Beldiman Marius

Am dotare de off camping chiar daca nu am iesit decat de cateva ori! As merge in camping(de fapt am si fost), insa preturile de pe aici sunt cu mult mai nesimtite decat ma asteptam vreodata! Prefer ceva gen semi-off camping, adica sa stau prin "gradinile" oamenilor de la care am consimtamantul; fug de intalnirile aglomerate si cu balamuc si muzici la maxim, prefer sa aud iarba cum creste si suieratul vantului atunci cand ies cu rulota!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Doru Radu

Eu, din punctul meu de vedere, nu cred ca exista o satisfactie mai mare de a sta in mijlocul naturii, cu cortul sau cu rulota, daca gresesc rog colegii sa-mi dea argumente contra.

Orice ieseala cred ca este binevenita.

Cu mult respect!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
NESTOR

NU voi spune niciodata nu unei iesiri in aer liber si fara cocalari in zona.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mircea

Dragi colegi,

Nu pot decat sa fiu surprins de faptul ca din cei 59 votanti , au comentat 9 ( cu mine 10). Imi vine greu sa cred ca subiectul nu prezinta interes. Mai degraba, cred ca unii nu vor sa se dea in stamba cu faptul ca pentru ei iesirea cu rulota inseamna in ordine : bautura la greu, mancare cat cuprinde , muzica sa sparga boxele , .... si pe ultimul loc natura. Cu alte cuvinte , un chef "beton" care nu poate fi facut la bloc.

Sunt insa , si nu putini, unii care vor : " sa auda cum creste iarba". Ce frumos spus ! Ei sunt discreti si prefera sa-si ia "casuta" in spate si s-o taie hai-hui prin Romania.

Sarcina grea pentru Viorel si Adrian care trebuie sa imprime acestei comunitati o tinuta si o atmosfera placuta la aceste iesiri , astfel incat lumea sa gaseasca climatul de relaxare mult dorit dupa o saptamana de munca si sa-si doreasca sa fie toti impreuna , nu numai pe forum. nay:-)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adiciordas

Da, sunt amator de iesiri, de aia mi-am luat rulota, si inainte ieseam cu cortul. )|/ ttr

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Noi când ieșim cu rulota , si iesim, vrem sa cunoaștem locuri noi si in primul rand oameni noi.Avem mulți prieteni in orașul de baștină , dar de cand avem atelajul , suntem colegi de rulota, aw, cu multi din tara asta.Ce este mai mare bucurie decât sa stai cu prietenii seara la un grătar.

PS - Crescutul ierbii poÈ›i sa-l asculÈ›i si la all- inclusive , daca te trezeÈ™ti dimineaÈ›a.  biggrin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mircea

])]  Nu sariti asa pe mine , ca am doar 76 kg  nevazut . Se pare ca nu am fost inteles bine si ma vad nevoit sa fac precizari. Scopul sondajului este acela de a afla modul de gandire a comunitatii. Interventia mea a captat atentia a inca trei colegi. Va rog sa realizati faptul ca acest subiect a fost citit de 4343 de oameni din care multi membrii. Nu pot intelege de ce nu-si spun parerea !

Cei care au declarat public preferintele lor bahice fara limita , ar trebui sa se uite in buletin si in jur , sa vada ca au copii mari si poate si nepotei si nu dau un exemplu bun. Inclin sa cred ca lui Marin , care este cu "3 pasi " in urma mea ii sta  DOAR  gandul la bautura , ca si mie dealtfel :) . aw .

Adi, la ce ai scris pot comenta doar atat : rolul tau de lider de grup este tocmai acela de a-i pun pe toti cei prezenti laolalta  si a-i face sa simta ca aceasta comunitate este o mare FAMILIE . Stiu ca e greu  hi

Cel mai frumos s-a exprimat Ciprian si sunt total de acord cu el. Este principalul motiv pentru care am intrat in comunitate.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel Schuster

Desi initial am luat rulota pentru a avea conditii civilizate la pescuit, am inceput sa ies cu sotia in week-end-uri la mare si apoi din ce in ce mai des prin tara. Suntem amatori de iesiri off, mai ales la munte, departe de galagia si '' civilizatia , , cotidiana.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Naghi

biggrin  Initial, si eu ca si Gabriel Schuster si alti colegi, vad aici, am luat rulota tot pentru a avea conditii civilizate atat la pescuit (unde n-am mai ajuns niciodata cu rulota) cat mai ales la mare, noi suntem iubitori de mare si de soare  /ll, mergem chiar si ptr. o zi sau 1week-end, iar cand se poate stam si 2-3 saptamani.

Daca-mi permiteti, am sa citez din colegul Gabriel Schuster "Suntem amatori de iesiri off si/sau

semi-off, mai ales la mare si la soare  /ll, departe de galagia si '' civilizatia , , cotidiana" , de boxele urlatoare ale unora si aglumeratia inutila. Atat.  biggrin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mircea

Adi, nu ma deranjeaza in nici un fel "peluzistii " cum le spui tu.  Numarul impresionant de vizitatori care citesc cele scrise de noi pe Forum imi da sentimentul ca, noi toti, facem un lucru bun. E ca la fotbal : 4300 stau in tribune si prin prezenta lor dau valoare echipei din teren. Eu as dori ca aceasta echipa sa fie cat mai unita si acest lucru se formeaza in timp , dar si prin discutii la care fiecare sa participe , sa-si spuna parerea si mai ales sa incercam sa ne acceptam asa cum suntem noi toti , adica oameni cu bun simt.

  Adi, titulatura de lider nu se poate cumpara si nici impune de cineva. Ea se castiga : in timp , prin multa munca , daruire pentru ceea ce faci si trebuie sa faci si prin dragoste pentru semenii care iti acorda incredere si te urmeaza . Este o treaba foarte grea si nu oricine poate sa se inhame la un asemena jug.  hi

  Sper ca pe 25 aprilie sa fie o zi frumoasa  /ll  si sa ne intalnim cat mai multi la Tantava. )|/nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian Stoica

Da. In general prefer iesirile off.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian Popa

Si eu si sotia si prichindelul nostru suntem mari doritori de iesiri, cu toate ca de foarte multe ori iesirile se rezuma la o zi, plecam dimineata si ne intoarcem noaptea. Dar e bun si asa ...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen M.Rusu

Imi place domnule Marius, ai atins punctul : campingurile pentru rulote la noi in tara sunt groaznice ! Ma intreb cum s-ar putea inderpta situatia !?! ...apropos, imi place cum ganditi !  Daca un om investette(nu mult) in rulota si iubeste calatoriile , apaiiiiii... j; 
Bun.
Viorel si Marius - care este scopul sondajului ? Apoi-nu prea am ghicit unde sunt sectiunile(probabil in chenarul de jos, jos), unde sunt topicurile...
Sunt tanar si invat ! ......

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.