• Conţinut similar

    • Adrian Marin
      de Adrian Marin
      Buna ziua,  
       
      Va salut pentru acceptul in acest grup.. va pot ajuta cu electrica  cat si pentru configurarea  rulotei cu energie verde panouri fotovoltaice eficiente  datorita experientei mele de 13 ani in acest domeniu de activitate.
       
      Toate cele bune si va astept  cu intrebari.
    • Draghiciu Dumitru
      de Draghiciu Dumitru
      Pentru a scapa de canicula care se anunta va invit la Gura Dobrogei in weekendul 7-8-9.07.2017.
      Am incercat sa conving sotia si Finii sa mergem undeva la malul Dunarii dar nu s-au lasat convinsi din cauza tantarilor.
      Voi aduce lemne pentru foc.
      Eu voi fi prezent la locatie de Vineri 07.007.2017 ora 15.00.
    • Drinovan Ovidiu
      de Drinovan Ovidiu
        Avand in vedere ca vremea a fost promitatoare si cu nuante de toamna, ne-am hotarat sa o luam spre Complexul turistic Zolt, iar in drum am facut o oprire la frecventatul loc din timpul verii Lacul Surduc, unde aveam sa vedem multa mizerie dupa care la intoarcere am poposit pe la popasul turistic Ana Lugojana, unde am servit cate o portie de clatita speciala !
        Complexul turistic Zolt este situat intr-o locatie mai rustica la care se ajunge destul de bine, drumul fiind asfaltat chiar dinspre Faget sau Nadrag!
       
      Singura problema ar fi panta destul de mare de la intrare, drumul fiind mai abrupt!
      Mancarea este buna, personalul primitor!
      Cu rulota se poate campa in interior, dar sa se faca un minim de consumatie la restaurant! Un loc frumos in care se poate sta pentru a te recreea!
       

       
    • Drinovan Ovidiu
      de Drinovan Ovidiu
      Complexul turistic se afla la 13km de comuna Cosava! Dispune de restaurant, camere de dormit , piscina, trambulina, loc de joaca pentru copii, tren de fotbal si mai sus in apropiere se poate opta pentru a sta la casute!

      Valea lui Liman
       
      Noi am fost in trecere dupa aproape 13 ani si am ramas impresionati de schimbarile in bine ce au fost facute!
      Am campat in afara complexului unde se tine in fiecare an sarbatoarea numita "Nedeea Românilor de Pretutindeni".

    • Dragos Vicol
      de Dragos Vicol
      Buna prieteni indragostiti de rulotism.
      Am deschis acest topic in dorinta de impartasi din istoricul nostru de drumeti cu casa in spate.
      Asadar am sa atasez periodic poze cu locatii si trasee strabatute ( asta daca reusesc sa gasesc cum pot atasa poze pe site...)
       
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.