Adrian Patrascu

Citroen 280l

3 postări în acest subiect de discuţie despre Citroen 280l

Citroen 280l

Adrian Patrascu

Buna.....tocmai am achizitionat un citroen 280l....Daca ma poate ajuta cineva cu o schema ceva.

Am achizitionat-o fara sa imi arate cineva cum functioneaza (sincer am luat-o in viteza la un pret destul de bun zic eu insa nu stiu cum functioneze tot pe ea, cu ce e dotata).

Am vazut ca are tanc de apa, 2 baterii, cred ca si gpl (nu sunt sigur daca nu cumva e boiler truma).

Bun deci daca ma poate ajuta careva ca pana in toamna cand vreau sa o duc la reconditionat la Ploiesti, asi vrea sa fac un peste (un fel de baieteasca).

Multumesc atat in numele meu personal cat si in numele baietilor care inca saliva pe langa ea....................

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Fatu Narcis

Salutare, sunt Narcis! Eu intru in C.O.  si ma apuc de renovarea casei de la Tuzla, asa ca ma gasesti aproape toata vara acasa, daca poti sa te deplasezi cu ea vino la mine si-i dam noi de cap. Nu ma prea pricep la electrice, dar cu soba, frigiderul si boilerul ne descurcam. Butelie putem sa incarcam de aici cu GPL de la PECO, nu trebuie sa o aduci de acasa. Suna-ma in prealabil sa nu fiu plecat dupa materiale prin Constanta.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.