Catalin Visan

Donez 2 bilete pentru camping la OPEN AIR BLUES FESTIVAL BREZOI 2022

4 postări în acest subiect de discuţie despre Donez 2 bilete pentru camping la OPEN AIR BLUES FESTIVAL BREZOI 2022

Donez 2 bilete pentru camping la OPEN AIR BLUES FESTIVAL BREZOI 2022

Catalin Visan

Va salut prieteni. Am doua bilete de campare la Festivalul de muzica blues del la Brezoi din perioada 19-24 iulie 2022. Le-am cumparat in 2019 pentru concertul care trebuia sa se tina in 2020. Cum acesta nu s-a mai tinut din motive de pandemie, biletele sunt valabile pentru festivalul din acest an. eu am sunat la un nr de telefon de pe site-ul lor ( https://www.facebook.com/OpenAirBluesFestivalBrezoi ) si mi-au cofirmat acest lucru. Nu stiu daca biletele sunt valabile pentru toata perioada festivalului pentru ca ar fi fost pentru prima oara cand mergeam. Nici anul acesta nu ajung deoarece sotia are concediu in august. Rog doritorul sa afle mai multe detalii pentru a nu avea surprize.

enel4.jpg

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

George Balo

Servus, biletele sunt pentru loc in camping sau asigura și accesul la festival?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Catalin Visan

Nu, sunt doar pentru campare in zona Summer Camp.

ezgif-2-2427c79118.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Claudiu Neacsu

va salut! mai aveti biletele pentru camping? sunt interesat.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Cristian Bednar
      de Cristian Bednar
      Buna ziua,
      Daca este un coleg care are sursa pt rulota Miko MK375 si are probleme cu ea, sau se pricepe sa scimbe sursa lui diferita cu probleme cu alta de tipul Miko MK375, o ofer cu draga inima. Mergea perfect in momentul demontarii, are multe circuite, poate incarca si bateria rulotei cu 2A parca. A fost data jos in urma unui upgrade. Tinand cont ca e grea, constructie old school, rodicare personala din Otopeni.
      Primul venit, primul servit.
      Seara buna dragi colegi rulotisti,
      Cristian Bednar



    • Cristian Bednar
      de Cristian Bednar
      Dragi colegi rulotisti, donez o antena satelit provenita de pe rulota mea. Banuiesc ca merge, cand am luat rulota avea si televizor insa eu vreau sa fug de televizor nu sa il iau cu mine off camping. Deci,  daca cineva are nevoie, donez cu mare drag instalatia de antena satelit proaspat demontata. Ma puteti gasi la 0723346855. Atasez cateva poze:
       
       



    • Ionita Constantin
      de Ionita Constantin
      Salut prieteni, am tot citit pe forum despre campari off, dar nu m-am lamurit .Ce vreau sa va spun, am fost in vacanta in luna septembrie in insula Corfu si intre plaja si Marina Corfu Govia in fiecare zi erau parcate autorulote, vanuri si alte msini amenajate pt dormit.Masini grecesti, croate, unguresti.Foloseau dusurile de la plaja, nu i-a deranjat nimeni, nu plateau nici o taxa.
      Pentru cei interesati, Corfu, Marina Gouvia, cand se termina gardul de la marina si incepe plaja.
      Eu am stat la hotel, dar cum vreau sa iau o autorulota m-a interesat aspectul acesta
    • Marius Negru
      de Marius Negru
      Donez o baterie semitractie de 65ah nu este foarte buna dar tine 3 zile in offcamping cu lumini si pompe. O schimb pentru ca eu am consumuri foarte mari si nu face fata. E buna pentru cine sta mai mult conectat pe la 220v. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, nu e obligat nimeni sa o ia, m-am gandit ca o vrea cineva care nu are si iese 2 zile la iarba verde. Bateria se afla la fabrica de biscuiti Rostar dar poate fi adusa la piata Rahova sau Razoare la cerere. In perioada 1-5 iunie poate fi livrata in Sibiu sau pe 1 si 5 iunie pe traseul Bucuresti-Pitesti-Valcea-Sibiu. 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.