Stircu

Cumpar autorulota

7 postări în acest subiect de discuţie despre Cumpar autorulota

Cumpar autorulota


Raul G

Din păcate Roma este departe de mine și nici nu am cunostinte in acea zonă, îmi pare rău

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
NRLaurentiu

@Raul G, omul cauta un chilipir si vrea sa-i fie adus acasa la un cost mai mic decat cel al unui bilet de avion low cost Bucuresti-Roma + taxi pana la firma! A, si combustibil din Ungaria ca e mai ieftin! Nu cred ca ne incadram niciunul la aceasta categorie de pret...

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stircu
acum o oră, Raul G a scris:

Din păcate Roma este departe de mine și nici nu am cunostinte in acea zonă, îmi pare rău

în urmă cu 2 ore, Raul G a scris:

Din păcate Roma este departe de mine și nici nu am cunostinte in acea zonă, îmi pare rău

 

în urmă cu 2 ore, Raul G a scris:

Din păcate Roma este departe de mine și nici nu am cunostinte in acea zonă, îmi pare rău

multumesc

32 minute în urmă, NRLaurentiu a scris:

@Raul G, omul cauta un chilipir si vrea sa-i fie adus acasa la un cost mai mic decat cel al unui bilet de avion low cost Bucuresti-Roma + taxi pana la firma! A, si combustibil din Ungaria ca e mai ieftin! Nu cred ca ne incadram niciunul la aceasta categorie de pret...

cu toate ca aveti o varsta va scapa unele lucruri

în urmă cu 2 ore, Raul G a scris:

Din păcate Roma este departe de mine și nici nu am cunostinte in acea zonă, îmi pare rău

 

 

La 18.03.2022 la 19:49, Alin Ifrim a scris:

Vrei neapărat autorulota? Excluzi rulota? La 10000 de euro zic ca găsești o rulotă chiar bună, de 10 - 12 ani vechime. Și ai avantajul mobilitatii după ce campezi, poți folosi mașina. 

 

La 23.03.2022 la 23:55, Raul G a scris:

Noi suntem în 5 și avem mașina cu 7 locuri unde fiecare are scaunul si centura lui.
Profesiunea și experienta m-a adus de-a lungul anilor sa prefer siguranța mașinii la un van, camper, furgon

 

La 06.04.2022 la 11:31, Stircu a scris:

Chiar am avuti o problema medicala atunci in clas a VIII- a la lectia ATI dar in rest ma descurc, la liceu si la facultate nu amfacut gramatica

 

în urmă cu 2 ore, Raul G a scris:

Din păcate Roma este departe de mine și nici nu am cunostinte in acea zonă, îmi pare rău

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Raul G

Si ce ai dorit sa ne comunici cu acele citate?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
NRLaurentiu
18 minute în urmă, Raul G a scris:

Si ce ai dorit sa ne comunici cu acele citate?

Ne-a comunicat faptul ca poate cita de mai multe ori acelasi lucru, ca poate scrie ceva in interiorul unui citat si ne-a reamintit ca a urmat un liceu si o facultate.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Raul G

Anunțul nu mai există

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.