Andrei Dragos

THERME BUCURESTI

6 postări în acest subiect de discuţie despre THERME BUCURESTI

THERME BUCURESTI

Andrei Dragos

Salutare! 

A fost careva cu rulota la Therme București? Poți rămâne acolo în parcare? As vrea sa merg câteva zile și sunt curios dacă pot rămâne în parcare peste noapte și, desigur, pe timp de zi. 

Am fost o singura dată (fără rulota) acum mai mulți ani și îmi amintesc ca aveau o parcare destul de mare. 

Ce credeți? 

E posibil? 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ciprian P
în urmă cu 2 ore, Andrei Dragos a scris:

Salutare! 

A fost careva cu rulota la Therme București? Poți rămâne acolo în parcare? As vrea sa merg câteva zile și sunt curios dacă pot rămâne în parcare peste noapte și, desigur, pe timp de zi. 

Am fost o singura dată (fără rulota) acum mai mulți ani și îmi amintesc ca aveau o parcare destul de mare. 

Ce credeți? 

E posibil? 

Salut, in vara am vrut sa raman peste noapte, eram in tranzit, paznicii mi-au spus ca nu am voie. Fara prea multe explicatii, cred ca cel mai bine este sa suni inainte pentru a afla politica lor oficiala.

Locuri sunt suficiente in st. spate. Sunt si eu curios de pozitia oficiala. Bafta !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

Salut Andrei❗

La fel am pățit și noi, precum Ciprian, în iulie anul acesta.

După ce ne-am bălăcit la Therme până la ora 21, la ieșire am întrebat la serviciul lor de informații și ni s-a spus că nu e posibil să înnoptăm în parcarea lor.

Ca urmare ne-am dus puțin mai spre București și am înnoptat în parcare la IKEA, chiar în fața intrării principale, a doua zi continuându-ne drumul spre litoral. :salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Dragos

Îmi poate spune cineva unde pot campa on sau off cât mai aproape de Therme? 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ilie Minea

In acelasi loc unde au fost si Ovidiu-Betty, adica in parcare  la IKEA, Carfour, Brico-Depot. Parcarea este imensa si nu vine nimeni sa te deranjeze.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Dragos

Revin pe acest subiect... 

Un cunoscut mi-a spus ca a fost la Therme săptămâna trecută (17-19 ian) și ca a văzut într-un capăt de parcare câteva rulote parcate. L-am rugat sa întrebe la recepție care este regimul acestora. I s-a spus ca, deocamdată, acestea sunt , , tolerate" în parcare, însă, , pe viitor, se vor amenaja locuri speciale pentru acestea. 

A mai auzit cineva ideea asta? 

Sau a văzut zilele acestea rulote ramase peste noapte în parcare la Therme? 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.