Peche

Salutare

4 postări în acest subiect de discuţie despre Salutare

Salutare

Peche

Salutare,

Sunt in cautare de informatii.

Ani de zile am mers cu cortul, dar a venit vremea unui ungrade. asadar, sunt la vanatoare de informatii deocamdata.

Multumesc tuturor ca pot trage cu ochiul la experientele dvs.

Distribuie această postare

Link către postare

Fejer Antal

Salutare @Peche și bun venit în această comunitate! :default_bun_venit:

Link către postare
Teo Raducanu

:default_bun_venit::cu-rulota:@Peche :salutare!::noroc:

Link către postare

XGO Camping - peste 20.000 de repere pentru rulotisti, disponibile din stoc sau la comanda.
NOU !
- Acum gasiti la noi si corturi auto. Pot fi montate pe orice tip de autoturism, inclusiv Dacia Logan si Sandero - www.xgocamping.ro
- Vreti o autorulota noua la cel mai bun raport pret/calitate? www.xgoautorulote.ro

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Conţinut similar

• Dascalescu Constantin
      de Dascalescu Constantin
      Va salut. Ma numesc Constantin si sunt mare amator de experiente cu carapace in spinare.
      Acum nu am rulota si desi am avut candva, in acea perioada nu am fost decat prin zona Sibiului pe la munte, cate o zi, doua. Am insa o afinitate catre calatoria care presupune contactul apropiat cu mediul inconjurator. 
      Am urmarit ca vizitator anumite postari pe acest forum. Dupa concediul de anul acesta( Clisura Dunarii, Constanta, Bucovina , Valea Jiului) am luat o decizie indrazneata despre care vreau  sa va vorbesc in sectiunea camping-uri. 
      Asadar, cu tot respectul, va salut. Bine v-am gasit!
    • Cristinel
      de Cristinel
      Salutare! Ma numesc Emanuel Cristinel, am o rulota cd imperial din 92, primita recent sunt începător în rulotism de mult îmi doream una și Dumnezeu mi-a pregătit-o! ma bucur ca m-am înregistrat în acest grup am citit câteva topicuri în care mi-a fost de ajutor pt.  acumula mai multe informații necesare și sa le aplic după înmatricularea rulotei. Îmi doresc sa fac parte sa pot sa sprijin în viitor cu ce acumulez.Va doresc o zii bună! 
    • Arseni Cosmin
      de Arseni Cosmin
      Buna seara! 
      Sunt un noi membru al comunitatii voastre, iar ideea de a construi un camper s-a nascut acum mai bine de un an, timp in care m-am documentat cat am putut. Intre timp am reusit sa achizitionez si baza pentru proiect, un Fiat Ducato 250, iar acum fac necesarul si usor, usor mi le comand pentru a ma apuca de treaba.
      Am gasit deja multe idei folositoare pe acest forum si sa stiti ca nu voi ezita sa cer sfatul celor care stiu mai multe decat mine. 
      Va multumesc pentru timpul vostru si toate cele bune!
    • Hedes Alexandra
      de Hedes Alexandra
      Buna ziua. Suntem la început de drum, vrem să cumpărăm o rulotă, dar momentan nu dispunem de mulți bani. Sper în viitorul apropiat să reușim. O zi bună și ieșiri / concedii plăcute și vreme frumoasă. 
    • Samir Mandu
      de Samir Mandu
      Mă bucur că există o comunitate consistenta de rulotisti, deși Romania nu are o cultură proprie, fiind o mai tânără țară liberă, europeana. Sint interesat de a achiziționa o rulota pentru familie 2 adulți + 2 copii, cat mai ușoară și compacta, dar si cu utilități minimale baie-bucatarie. Orice sfat este binevenit. Momentan rulotele Kip îmi par atractive.
  • Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.