Pataki Zoltan Daniel

Web Development | Pariuri | Fotbal | Jocuri video

1 postare în acest subiect de discuţie despre Web Development | Pariuri | Fotbal | Jocuri video

Web Development | Pariuri | Fotbal | Jocuri video

Pataki Zoltan Daniel

Salutare,

 

Am zis sa deschid si eu un topic in care sa va prezint pe scurt pasiunile mele, altele la inceput, altele mai vechi, dar toate pe stand by momentan din "cauza" baiatelului de 2 ani care ne rapeste cam tot timpul nostru liber ( cand avem ) :default_big_grin:

 

Incep cu cel mai vechi, Fotbalul, pasionat inca din copilarie, practicat la nivel grupa de copii si juniori dar care ma insotit tot timpul pana la varsta asta sub o forma sau alta ( cel mai mult uitat la TV )

 

Al doilea, oarecum care merge mana in mana cu fotbalul sunt Pariurile sportive. "Practicate" de mic, fara prea mari rezultate notabile, dar fiind foarte pasionat si de statistica si analiza am reusit sa descopar cateva programe de analiza facute in excel si nu numai cu care mi-am omorat timpul si banii dealungul vietii :)

 

Jocurile video, pasiune din copilarie de cand am descoperit calculatorul iar cand am crescut am trecut pe PlayStation.

 

Cel mai recent hobby, care mi-a mancat multe ore deoarece sunt in perioada de invatare este Web Development-ul, hobby la care nu prea am rezultate notabile din cauza timpului limitat pt invatare si aprofundare dar care doresc sa il iau mai in serios odata cu cresterea copilului si sper eu ceva mai mult timp liber la purtator

 

Alaturi de toate acestea iesitul in natura si iesitul in stanga si dreapta cand ne permite timpul complecteaza "tabloul" meu de hobby-uri

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.