• Conţinut similar

    • Florin Smolnicki
      de Florin Smolnicki
      Pentru că mi-am dorit foarte mult să ies cu rulota și iarna și pentru că am o nouă rulotă cu care pot face acest lucru, m-am hotărât și planificat cu mult timp înainte să ies cu rulota la ski, în stațiunea Vatra Dornei.
      A fost o idee foarte bună, totul a funcționat perfect! Nu am avut nicio problemă.
       
      Iată aici prezentarea. Sper să vă placă. Pentru idei/ lămuriri/ sugestii/ întrebări etc vă stau la dispoziție.
       
       
       
       
    • Popescu Ionut
      de Popescu Ionut
      Buna ziua.
      Din toamna sunt și eu rulotist, dar de o viata merg pe carari cu bicicleta.
      Având în vedere cele afirmate mai sus cer eu ceva sfaturi de transportat bicicletele cand plec cu rulota si bicicleta.
      An vazut trei posibilitati de carat bicicletele, eu trebuie sa car 3 biciclete:
      - pe suporti clasici de bicicleta pe masina;
      - Suport pe protat;
      - Suport in spatele rulotei.
       
      Multumesc pentru ajutor.
    • Marius George
      de Marius George
      Un bun prieten m-a rugat sa il ajut cu vanzarea unui suport de trei biciclete cu prindere pe protap. 
      Suportul este din aluminiu, are doua sine de aluminiu originale si o a treia de otel luata separat. 
      Una dintre sinele de aluminiu este decupata special pentru a face loc manivelei, asa cum se vede si in poza (e sina doi acum, trebuia sa o mut in fata dar nu am apucat). 
      Suportul include 2 brate de prindere si un set de cleme pentru roti. Este foarte solid, nu vibreaza, nu torsioneaza, sustine 45 de kg sau trei biciclete fara probleme la bracare. 

      Pret 500 de lei.
       



    • Vizitator
      de Vizitator
      Hai ca aici v-am prins pe aia care nu va place miscarea
      de data asta merg la cacialma , pentru ca de 5ani de cand am rulota abia acum m-am hotarat sa iau o bicicleta
      la prima rulota am avut suport si nu am avut bicicleta , dar la asta dupa 2ani m-am hotarat sa-i pun suport si sa imi iau bicicleta  xs
      inainte de bicicleta am mai avut si o motocicleta  mto, dar aia nu aveam cum sa o iau cu mine pentru ca avea vreo 180Kg si nu stiu pe ce suport as fi putut sa o car 
      moto Yamaha Fazer FZ6  600cmc 100CP

      bicicleta DHS ROCKET mountain-bike , un magar putere.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.