• Conţinut similar

    • Daniela Bucur
      de Daniela Bucur
       
      Buna ziua,
      Am fost prezentati pe acest forum  in august de catre un client de-ai nostri, domnul Cristi Dimian,   membru al acestui forum, dar voi face si eu o prezentare a campingului Cortina Gate, ca gazda.
      Cortina Gate  Vama Veche este un camping nou, deschis in iulie 2021, camping  pentru rulote si autorulote,  dotat cu toate facilitatile necesare: electricitate contorizata individual, grupuri sanitare proprii dotate cu duș, wc si chiuveta, bucatarie, spalator rufe, spalator de fructe/ legume, spalator vase, gratar, spatiu de joaca pentru copii, deversare ape gri, completare cu apa tanc, golire wc.
      Campingul Cortina Gate Vama Veche este deschis NON STOP.
      Toate facilitatile de care aiveti nevoie pentru a calatori cu rulota raman functionale tot anul la Cortina Gate Vama Veche.
      Din octombrie pana in aprilie, oferim serviciu de iernare pentru rulote, autorulote si barci, la tariful de 200lei/luna, detalii pe site-ul campingului: www.cortinagate.ro
      De asemenea informatii gasiti si pe pagina noastra de Facebook sau pe contul de instagram ssau Youtube
      Ne gasiti pe DN39, la iesirea din Vama Veche spre Bulgaria, pe stanga..
      Va atassez cateva poze pentru edificare, dar cel mai bine este sa ne vizitati pentru a va face o opinie cat mai corecta despre campingul nostru.
      Daca aveti neclaritati, ma puteti contacta.
      Multumesc!
      O zi frumoasa,  
      Daniela Bucur
      0723226045 
       

















    • Dumitru Adrian
      de Dumitru Adrian
      In urma cu o saptamana am fost in Camping Lebada unde m-am simtit foarte bine si m-am gandit sa impartasesc acest loc pentru toti cei ce cauta un loc in aproprierea marii. Camping-ul are dusuri si sunt si multe locuri unde poti gasi umbra ( cel putin asta caut eu in mare parte pe timp de vara ) , pretul pe care l-am achitat este de 80 de lei pe zi . Va pot ajuta doar cu un numar de telefon al acestuia si niste poze pe care le-am facut saptamana trecuta. Stiu ca in urma cu o vara am creat un alt topic cu un Camping din Navodari , este acelasi administrator Nea Costica care se pare ca sa extins si detine tot ce tine de camping si casute in Tabara din Navodari. Numarul de telefon este 0728 019 137
       
       







    • Alin Opran
      de Alin Opran
      Salut tuturor,
       
      Continui postarile cu preumblarile mele prin Irlanda, momentan fara rulota 
       
      in 28 aprilie a fost o vreme superba, numai buna de plecat in hoinareala. Daca cu un weekend mai devreme am vizitat Belfastul, in aceasta sambata am dorit sa vad orasul Wexford si imprejurimile acestuia.
      Regiunea este renumita pentru zona de litoral, se gasesc multe plaje cu nisip fin si curat precum si cu campinguri.
       
      Ca localizare Wexford este la cca 140km sud de Dublin. Se ajunge pe autostrada M11, nu exista taxa de autostrada. Intrarea in oras se face pe un pod peste raul Slaney.
      Orasul este mic cu multa istorie, creat de vikingi in anul 800 dc, cu cladiri vechi. In centrul vechi sunt stradute inguste impartite de masini si pietoni. Mai multe detalii aici.
       



    • Bogdan.Alexandru
      de Bogdan.Alexandru
      Va salut,
      Stiti daca mai gasesc vreun camping deschis azi pe litoral pentru 3-4 zile ?
      Imi recomandati vreunul ? Multumesc anticipat.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.