Teo Raducanu

Nu mai este interesant acest forum,intreb si eu.

32 postări în acest subiect de discuţie despre Nu mai este interesant acest forum,intreb si eu.

Nu mai este interesant acest forum,intreb si eu.

Ursu Florin
9 minute în urmă, Mircea a scris:

Intreaba-l pe dl. Florin. El stie f.bine si poate iti va explica de ce a inchis un topic f.important si solicitat de multi rulotisti. Cand il va redeschide, voi fi din nou prezent cu postari.:noroc:

Ce topic am închis, dacă vorbim codat nu o s a ne înțelegem 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Dragos M
în urmă cu 12 ore, Mircea a scris:

Intreaba-l pe dl. Florin. El stie f.bine si poate iti va explica de ce a inchis un topic f.important si solicitat de multi rulotisti. Cand il va redeschide, voi fi din nou prezent cu postari.:noroc:

 
Pai eu nu stiu despre ce topic este vorba..., dar nu inteleg e vreun secret de stat de nu spui concret ?

 

în urmă cu 12 ore, Dragos I a scris:

Iesiri se mai fac destule, chiar si acum in pandemie, dar lumea rulotistilor a devenit atat de pestrita incat, exceptandu-i pe cei ale caror singure preocupari sunt mancarea, bautura si galagia/chiotele, cu greu se mai gasesc si alte persoane compatibile care sa iasa impreuna. ''Discretii'' si-au format de mult grupurile lor si nu mai scriu pe forumuri despre intalniri pentru a nu-si divulga ultimele refugii si a nu se trezi cumva cu vreun nepoftit, iar ''galagiosii'' nu mai scriu fiindca au fost adesea criticati pentru felul cum inteleg sa se distreze. Asa ca nici despre intalniri/iesiri nu prea se mai scrie, sau cel putin nu la vedere pe forum.


Asa este lumea inca mai iese, ce-i drept destul de putini si rar in aceasta perioada..., de scris pe forum mai rar..., e mai usor pe facebook unde nu exista reguli...

Insa cu siguranta cand va venii caldura o sa se posteze si iesiri pe forum..., momentan vremea este rece, este pandemie si nu avem ce face decat sa asteptam alte “vremuri...”

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Salutare @Dragos M și @Ursu Florin !

 Eu recomand să clarificați ne înțelegerea cu @Mircea

 Dânsul este zilnic pe forum și este membru din 2015!  Din anumite motive numai postează de câteva luni, și asta trebuie clarificat! Păcat pentru un om valoros! 

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ursu Florin

@Fejer Antal asa ar fi bine sa clarificam, dar pana @Mircea nu spune ce s-a întâmplat nu avem cum sa clarificam :) 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

@Fejer Antal poate tie iti spune despre ce topic e vorba..., ca noua din cate se vede nu prea vrea sa ne spuna... :default_big_grin:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal
35 minute în urmă, Dragos M a scris:

@Fejer Antal poate tie iti spune despre ce topic e vorba..., ca noua din cate se vede nu prea vrea sa ne spuna... :default_big_grin:

 Ar trebui să întrebi in PM. E clar că este supărat și e datoria noastră să intervenim. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai-Arad
La 29.11.2020 la 12:18, Teo Raducanu a scris:

Fratilor intreb si eu daca acest forum mai este interesant pentru toti membri.

De ce intreb, ca de la un timp sunt numai acelesi persoane care intra si mai posteaza cate ceva sau mai spune la Multi ani sau :default_happy-birthday-banner: celor care isi sarbatoresc ziua de  nastere.

La inceputuri cand am primit acceptul de a intra in aceasta comunitate de :rulotisti:nu ierea zi sa nu vad diferite postari , de la cei noi sau de la cei vechi .

Acum de ceva timp numai un numar mic de colegi mai intra si mai posteaza cate ceva, de ce intreb si eu.

 

Salutare ...

Acest forum (inca mai) este interesant, ... dar se pare ca lumina se va stinge, ... cat de curand.

Comunitate mare (mii de user) si tacuta! Un singur moderator (activ), cat poate face?

Acest forum a devenit mai degraba un "Mini-Softpedia" sau un frate mai mic al lu' Google, unde poti gasi raspunsuri la "intrebarile chinuitoare" despre fel si fel de probleme legate de auto_rulota.

Poate, .... la anul, ... odata cu alegerile (fie ele si electorale), va fi mai bine.

Speram!

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.