Cosmin B

Knaus Sport Traveller

10 postări în acest subiect de discuţie despre Knaus Sport Traveller

Knaus Sport Traveller

Cosmin B

Aceasta e noua achizitie care a inlocuit batranica rulota Swift Corniche, este o autorulota Knaus Sport Traveller 505D pe sasiu de Fiat Ducato cu motor 2.0 JTD common-rail. Super-duper, are cam de toate - mai putin aer conditionat in cabina, dar are geamuri mari :)

Knaus.jpg.4fc2cde42aa48e0be3ef93eb4b9cfa11.jpg

  • Like 7
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

S-o stăpânți cu drag @Cosmin B ! 

Drumuri bune și vacanțe frumoase! :OK:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Felicitari @Cosmin B pentru achizitie:bravo: Sa aveti parte de ea multe iesiri reusite si drumuri bune va dorim cu :autorulota:

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
NRLaurentiu

Faina jucaria! A meritat schimbarea! Acum ai bataie de cap cu inca un motor! :) Glumesc!

Este eleganta si dotata, iar in privinta aerului conditionat, depinde de fiecare, dupa cum spui si tu ai geamuri mari si asta conteaza! Eu mai am sa testez pe canicula, in soare sa vad daca ma descurc.

 

Drumuri frumoase!

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Irina Ursache

@Cosmin B sa o stapanesti sanatos si sa te duca fara probleme pe multe drumuri frumoase! Intrebarea mea: ti-ai adus-o din strainatate sau e luata din Ro? Daca e luata din strainatate a fost complicat? Si noi dorim sa trecem la autorulota si incep sa tatonez terenul aducerii uneia din afara. Multumesc!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cosmin B

Eu sunt adeptul convins al principiului KISS asa ca am cautat si gasit oferta in RO, si asa este suficient de complicata si de durata o transcriere mai ales in SV unde se fac programari peste cel putin o luna, o luna si jumatate doar la inmatriculari, ce sa mai zic de RAR. Azi chiar am reusit, am numere!

  • Like 2
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adam Adrian

Cam nasol fara aer, dar dacă mă gândesc mai bine până acum 5 ani nu am avut și mergeam fără probleme, dar ne mai șmecherim, vrem sa mergem repede cu geamurile închise 130km/h...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai-Arad

@Cosmin B 

Felicitari !  :OK: Vacante frumoase!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Robert_moga

Sa o stapanesti sanatos Cosmin.

Este o masina foarte buna. Daca te uiti la poza mea de profil o sa o recunosti :).

Daca ai nevoie de mai multe detalii despre istoria masinii nu ezita sa ma contactezi.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cosmin B

Salut Robert, te stiu si dupa nume, desigur. Multumesc! Am niste intrebari, iti trimit in privat.

Tocmai m-am intors dintr-un circuit prin tara, voi pune niste foto, masinuta a mers impecabil si am tras de ea.

 

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.