Ionut C.

Lampă spate Burstner

3 postări în acest subiect de discuţie despre Lampă spate Burstner

Lampă spate Burstner

Ionut C.

Lampa dreapta spate pentru rulote și autorulote Burstner după 2014.

Condiție: produs original, nou, nemontat. 

Echipată cu socluri și cu becuri. 

Preț: 600 lei.

rechts.jpeg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Bogdan P

salut, mai ai si alte piese pt modelul asta de rulota?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionut C.

Pot găsi aproape orice piesă pentru aproape orice rulotă sau autorulota. Trimiteți cerere clara (MODEL, an serie șasiu) prin e-mail : corda.campers@gmail.com sau mesageria forumului. Acesta este un anunț pentru ACEST OBIECT. Mulțumesc 

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

  • Conţinut similar

    • GigiBuciuman
      de GigiBuciuman
      Va salut si eu 
      Incerc aici sa va prezint rulota noastra. Este vorba de un Burstner Ventana 540TK din anul 2003
      Spre fericirea mea, in interior varsta nu isi spune adevaratul numar.
      este destul de grea si mare, dar suntem familie mare, deci e bine venita.


      Am prins rulota la un pret foarte bun, aceasta suferind o dauna estetica in vara 2023" lovituri de grindina" 
      Toate trapele sunt crapate si pe plafon sunt urme de lovituri de gheata.
      Ce am tinut foarte mult, sa am mult spatiu de dormit (avem 3copilasi) si avem , dormitor permanent, canapele ce se transforma in pat si un pat supraetajat.
      frigider, aragaz, incalzire, un boiler mic.
      suport de biciclete pe fata, moover 
       
      Pentru noi este prima rulota, deci nu pot spune ca ma pricep foarte mult la dotari. 
      sistemul actual, este cel de fabrica (nu este pregatita off grid)  dar urmeaza sa instalez un generator solar de la bluetti cu panou solar (permanent sau pliabil)
      Daca stiti variante unde as putea sa imi refac capacele de la trape, as aprecia tare mult.

      pentru alte intrebari va stau la dispozitie cu mare drag
      IMG_4826.HEIC
      IMG_4824.HEIC
      IMG_4825.HEIC
    • GigiBuciuman
      de GigiBuciuman
      Salutare
      Sunt proaspat proprietar al unei frumoase rulote Burstner 540TK din 2003. A fost lovita de gheata in vara cand au fost furtunile alea "criminale" prin Italia.  
      Abia astept sa inceapa sezonul.

    • Draghicescu D
      de Draghicescu D
      Buna, prieteni,
      Din pacate, a venit timpul sa ma despart de mult-indragitul camper,  
      Detaliile de la conversie au fost prezentate aici : 
      Acesta poate fi vizionat in Bucuresti, sectorul 1 (adresa va fi transmisa la cerere).
      Se vinde cu toate accesoriile prezentate in videoclip, practic nu necesita nici o investitie pentru a merge cu el in vacanta.
       
      Prezentarea completa o gasiti la :
       
      https://www.youtube.com/watch?v=Y1SdExPBkKA&t=1s 
       
       
    • Costin Dumitru
      de Costin Dumitru
      Buna ziua... Ofer spre vanzare set 2 geamuri glisante noi marca Dometic, dimensiuni 700/400 mm. Dispun de rulouri anti insecte si anti termic. Se monteaza fara mastic, prin strangere cu suruburi. Pretul pt amandoua este 4200 lei si se predau personal in zona Plaza Romania mall. Relatii la 0722 168 168. Nu pot pune poze.
    • Costin Dumitru
      de Costin Dumitru
      Buna ziua... ofer spre vanzare un Citroen Jumper L4H3 cu motor de 2000cc euro 6, fabricat in 2018, pe care l-am cumparat dupa lungi cautari la 35000 km, iar la ora actuala avand 80500 km. Am inceput conversia, prin montarea a 4 geamuri, veranda dometic, scara manuala, scaune rotative, 2 paturi longitudinale, rabatabile, acumulator 195 A, 2 trape dometic, rezervor apa gri, etc... din pacate nu am reusit sa o termin. Daca e cineva interesat sa continue si dispune de 25 mii euro, poate sa o vada in drumul taberei, zona Plaza Romania. Relatii la 0722 168 168. Nu reusesc sa pun poze
       
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.