Ionut Iugi

Salutare!!!

15 postări în acest subiect de discuţie despre Salutare!!!

Salutare!!!

Ionut Iugi

Salutare! Dupa ceva timp de cand mi-am facut cont pe acest forum reusesc sa fac si prezentarile. :)

Ionut este numele meu, nick-ul pe care il aveam initial era de la adresa mea de email, nick pe care il folosesc peste tot. Din Bucuresti, 36 ani, casatorit, 2 copii (baieti), urmeaza sa cumpar si eu o rulota zilele urmatoare, am un Renault Symbol diesel din 2007, un Burgman 400,  pescar, mai nou mai am un nou hobby dar sunt la inceput si anume tir cu arcul traditional, automodelism dar la nivelul de hobby/for funn cu un traxxas rustler vxl prin skatepark. Rulota am tot zis de ceva ani sa ne luam si noi dar tot timpul au fost altele de rezolvat.

 

Distribuie această postare


Link către postare

Ciurea Sorin

bun-venit Bine ai venit printre noi ! Sigur dacă răsfoiești forumul o să găsești sfaturi și recomandări ale colegilor despre tipurile de rulote , raport calitate /preț si ce poți trage cu masina ta dar si informații utile după achiziționare.Suntem aici , deci nu ezita să întrebi ! Spor la achiziționarea rulotei mult dorite !:cu-rulota:

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

 Salutare @Ionut iugi si bun venit alaturi de noi in aceasta comunitate! nay

 

Gasesti in forum sectiunea Hobby-uri unde poti sa ne povestesti despre pasiunile tale...bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

bun-venit

Bun venit alaturi de noi si succes in achizitionarea rulotei dorite!

nay

 

Te asteptam sa scrii si sa ne prezinti cate ceva si despre hobby-urile tale.

:-)

 

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

bun-venit  nay

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Popa

Salutare si bun venit!

Distribuie această postare


Link către postare
Cornel Mihailescu

Bun venit in mijlocul nostru bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Mircea

@Ionut iugi , bun venit in comunitatea noastra si daca vei citi cu atentie ce sfaturi s-au dat privind achizitionarea unei rulote, sunt convins ca vei face o alegere buna! Succes!nayhi

Distribuie această postare


Link către postare
Radu Adrian

Bun venit, ai multe de invatat, ai nimerit numai bine!:bun-venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Ionut Iugi

Multumesc! Sunt sigur de treaba asta, zilele trecu fiind presat de timp m-am cam dat cu capul de pereti pt ca m-am lovit de preblema carligului si al instalatiei electrice dar am rezolvat problema, acum trebuie doar sa astept si sa am rabdare tamp, ceea ce este cam greu pana ma pot duce sa vad bijuteria.:D

superok

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.