Andrei Urucu

Oltenie.......aduna-te!!!!

62 postări în acest subiect de discuţie despre Oltenie.......aduna-te!!!!

Oltenie.......aduna-te!!!!

Piriu Nicolae

Deci ne vedem miercuri 30 sep. la ora 18 la Niagara!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Andrei Urucu

Dupa o saptamana furtunoasa la servici', veni vremea sa va prezint si minuta intalnirii :)) -- asta pentru ca nimeni altcineva nu se inghesuie -- A fost o intalnire usor "emotiva" unde am avut ocazia sa cunosc oameni pasionati de acest fenomen din Craiova. Am petrecut cateva ore frumoase alaturi de Adi, Marian, Nicolae si Andrei unde am impartasit din experientele fiecaruia de pana acum, dar ne-am si promis ca ne facem timp anul acesta pentru o iesire locala( aproape de casa ) Am increderea ca la urmatoarea intalnire numarul celor prezenti v-a creste, si ne v-om putea pregati pentru sezonul viitor ! 

 

PS: Adrian sa sti ca nu am facut poze, dar asta a fost si motivul pentru care nu am mai postat nimic pana acum ( m-am auto banat :)) doar cateva saptamani si am revenit pe motiv de buna purtare :))

 

Modificat de Andrei Urucu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

@Andrei Urucu se pare ca nu toti cei care au promis ca vor fi prezenti,  s-au tinut de cuvant.
Nu a fost obligatorie prezenta, dar cei care au promis ca vor fi prezenti, puteau sa posteze si sa se scuze.

Promit ca va veni si perioada (cat de curand), in care am sa incerc sa contactez iar pe fiecare in parte si sa ne organizam pentru o "intrevedere" cu totii, craioveni si olteni, asa cum trebuie.

Am speranta ca nu vor exista prea multe scuze si vom fi prezenti majoritatea.
nay

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Popa

Intalnirea a fost mai mult decat OK, m-am simtit bine alaturi de cei patru rulotisti cu experienta mai mare decat mine si le multumesc pentru atmosfera placuta la care au participat. Ma bucur ca am cunoscut persoane noi si chiar ii multumesc pe aceasta cale lui @Andrei Urucu pentru informatiile care m-au ajutat dupa intalnire si tuturor celorlalti pentru prezenta si impartasiri.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Urucu

Ai dreptate Adrian, este greu sa organizezi astfel de intalniri, dar n-am zis niciodata ca este usor..si mai ales cu oltenii, care stim cu totii ca se urnesc mai greu...dar si cand se urnesc.....nu-i mai opreste nimeni !
Am incredere ca usor usor lucrurile se vor aseza si o sa fim un grup frumos ! 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lucian T

Felicitari celor stransi la intalnire...am postat aiurea data plecarii la Cluj !! eram cu ochii pe OCTOMBRIE !!!!! am plecat pe 30 sept si am revenit pe 4 octombrie . Nu vreau sa ma scuz dar e bine de stiut. De abia astept o data urmatoare !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Dragi olteni si craioveni, propun sa organizam o intalnire in care sa fie prezenti marea majoritate a membrilor comunitatii noastre, din Dolj, Mehedinti, Olt, Valcea.
Aduc la cunostinta tuturor, ca in decurs de o luna, nu voi pleca din tara si doresc sa ma ocup de organizarea acestei intalniri, chiar pentru saptamana viitoare.

Data vreau sa o fixam de comun acord, dar sa fie cumva la mijlocul saptamanii, pentru a nu se veni cu scuze pentru vreo deplasare in weekend.
Sper ca de data aceasta sa fie seriozitate si cine promite ca vine, sa vina.
Nu este obligatorie prezenta, dar am dorinta si placerea, sa ne cunostem cat mai multi.

Voi incerca sa contactez telefonic pe toti cei la care detin numarul de telefon si sa speram ca totul va fi asa cum ne dorim,
nay

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Urucu

Prezent ! Sunt disponibil de luni pana joi pana la finalul lunii Octombrie . Pentru luna Noiembrie ...mai vorbim ;)

Modificat de Andrei Urucu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Urucu

:ascratch: Unde's oltenii mei? 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa

Oricand cu placere superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
TEODOR

Va salut dragi olteni! Cred ca este cazul sa repunem pe tapet aceasta initiativa. Cand @Viorel se va intoarce in tara si va avea timp , il rog sa reia aceste demersuri si poate reusim sa ne intalnim inainte de, , Marea Intalnire". Fiind vorba de o intalnire a oltenilor , nu se poate realiza altundeva decat in Banie, dar daca sunt colegi si din alta zona care si-ar dori sa vina , cu mare drag ii asteptam!hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa

superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.